Sepetim (0) Sepetimi Göster
%20
Yedi Adımda Markalaşma | Altay Ayhan | kitapambari.com

Yaşamdan ÖrneklerleYedi Adımda MarkalaşmaYaşamdan Örneklerle

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Yedi Adımda Markalaşma
Yedi Adımda Markalaşma Yaşamdan Örneklerle Yaşamdan Örneklerle
Sistem Yayıncılık
28.00
Pazarlama alanında 30 yıla yakın tecrübesiyle markalaşmanın yedi adımlık bir formülü olduğunu keşfeden Altay Ayhan, tecrübelerini Yedi Adımda Markalaşma kitabında bir araya getiriyor. Günümüzde çoğu şirket/şahıs, markalaşmanın zorlu yollarına girmektense ürünlerini markasız olarak piyasaya sürmeyi tercih ederek sektörde çok iyi konuma gelme potansiyeli olan ürün ve hizmetlerinin gölgede kalmasına neden oluyor. Altay Ayhan da bu kitapla, markalaşmanın yedi adımını hem teorik alt yapısıyla sunuyor hem de ülkemizde ve uluslararası camiada sürekli adından söz ettiren yüze yakın markanın örnekleriyle bu adımların pratiğini gözler önüne seriyor. Ayrıca, her ülkede ve her sektörde geçerli olabilecek bu adımları takip ederek Türkiye'yi ve ürünlerimizi markalaştırmamız gerektiğini de yine örnekler üzerinden vurguluyor ve girişimci ruhlara bu konuda tavsiyelerde bulunuyor. "Altay Ayhan inşaat sektöründeki parlak kariyerini noktalayıp, 35 yaşında, sıfırdan, hızlı tüketim ürünleri pazarlama macerasına atıldığında pazarlamayı hızla benimsedi ve bir süre sonra öğretmeye başladı. Değerli dostum Altay, şimdi bu birikimleri harika bir kitapta topladı. Markalaşmaya gönül veren öğrenciler başta olmak üzere herkesin yararlanabileceği bir eser... Gerçek, hayatın içinden, hem teorik hem pratik -Güven Borça- (Marka Danışmanı) "Elinizde tuttuğunuz bu kitap bir ürün. 30 yıla yakın profesyonel yaşamı boyunca, en iyi ürünleri en iyi şekilde sunmak konusunda gerçek bir uzman haline dönüşmüş Altay Ayhan'ın ürünü... Marka konusunda bilmediğiniz, bildiğiniz ama unuttuğunuz ya da bildiğiniz ama umursamadığınız birçok boyutu içeren değerli bir ürün. -Erdem Koçak- (Henkel Grubu - Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı / Türk Henkel - Yürütme Kurulu Başkanı) "Birçok pazarlama kitabı okudunuz ve tamamen soyut kavramlardan oluştuğunu gördünüz. Oysa bu kitapta 'somut' hayat gerçekçiliğini teoriyle iç içe göreceksiniz. Özellikle iş hayatına yeni atılmış arkadaşlarıma ve markalaşmak isteyen kişi ve şirketlere öneriyorum." -Murat Alıcılar- (Yıldız Holding A.Ş. - Başkan Yardımcısı) "Değerli dostum Altay Ayhan, yıllardır biriktirdiği pazar deneyimlerini ve saha tecrübelerini, 30 yıllık çok değerli bilgi hazinesini çok sade bir anlatımla, markalaşma yolundaki firmalara ve sektöre yeni girecek herkesle paylaşıyor. Başucunuzda bulunduracağınız bu eseri herkese tavsiye ediyorum." -Orhan Özer- (Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. - CEO) (Tanıtım Bülteninden)
 • Açıklama
  • Pazarlama alanında 30 yıla yakın tecrübesiyle markalaşmanın yedi adımlık bir formülü olduğunu keşfeden Altay Ayhan, tecrübelerini Yedi Adımda Markalaşma kitabında bir araya getiriyor. Günümüzde çoğu şirket/şahıs, markalaşmanın zorlu yollarına girmektense ürünlerini markasız olarak piyasaya sürmeyi tercih ederek sektörde çok iyi konuma gelme potansiyeli olan ürün ve hizmetlerinin gölgede kalmasına neden oluyor. Altay Ayhan da bu kitapla, markalaşmanın yedi adımını hem teorik alt yapısıyla sunuyor hem de ülkemizde ve uluslararası camiada sürekli adından söz ettiren yüze yakın markanın örnekleriyle bu adımların pratiğini gözler önüne seriyor. Ayrıca, her ülkede ve her sektörde geçerli olabilecek bu adımları takip ederek Türkiye'yi ve ürünlerimizi markalaştırmamız gerektiğini de yine örnekler üzerinden vurguluyor ve girişimci ruhlara bu konuda tavsiyelerde bulunuyor. "Altay Ayhan inşaat sektöründeki parlak kariyerini noktalayıp, 35 yaşında, sıfırdan, hızlı tüketim ürünleri pazarlama macerasına atıldığında pazarlamayı hızla benimsedi ve bir süre sonra öğretmeye başladı. Değerli dostum Altay, şimdi bu birikimleri harika bir kitapta topladı. Markalaşmaya gönül veren öğrenciler başta olmak üzere herkesin yararlanabileceği bir eser... Gerçek, hayatın içinden, hem teorik hem pratik -Güven Borça- (Marka Danışmanı) "Elinizde tuttuğunuz bu kitap bir ürün. 30 yıla yakın profesyonel yaşamı boyunca, en iyi ürünleri en iyi şekilde sunmak konusunda gerçek bir uzman haline dönüşmüş Altay Ayhan'ın ürünü... Marka konusunda bilmediğiniz, bildiğiniz ama unuttuğunuz ya da bildiğiniz ama umursamadığınız birçok boyutu içeren değerli bir ürün. -Erdem Koçak- (Henkel Grubu - Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı / Türk Henkel - Yürütme Kurulu Başkanı) "Birçok pazarlama kitabı okudunuz ve tamamen soyut kavramlardan oluştuğunu gördünüz. Oysa bu kitapta 'somut' hayat gerçekçiliğini teoriyle iç içe göreceksiniz. Özellikle iş hayatına yeni atılmış arkadaşlarıma ve markalaşmak isteyen kişi ve şirketlere öneriyorum." -Murat Alıcılar- (Yıldız Holding A.Ş. - Başkan Yardımcısı) "Değerli dostum Altay Ayhan, yıllardır biriktirdiği pazar deneyimlerini ve saha tecrübelerini, 30 yıllık çok değerli bilgi hazinesini çok sade bir anlatımla, markalaşma yolundaki firmalara ve sektöre yeni girecek herkesle paylaşıyor. Başucunuzda bulunduracağınız bu eseri herkese tavsiye ediyorum." -Orhan Özer- (Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. - CEO) (Tanıtım Bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   9786054463329
   Ebad
   :
   16.50x23.50
   Sayfa Sayısı
   :
   241
   Baskı
   :
   2
   Basım Tarihi
   :
   2012-06
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat