Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Sırlar Mezarlığı | Arif Akdaş | kitapambari.com

Sırlar MezarlığıGörünmez Orduların Savaşı

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Sırlar Mezarlığı
Sırlar Mezarlığı Görünmez Orduların Savaşı
Esen Kitap
9.38
Evlâdım sen sırlar mezarlığını bilir misin?.. Hayır, Sultanım. O zaman git ara, bul, öyle gel! Tamam Sultanım, emriniz başım üstüne Her şey, rüyadaki bu sözlerle başladı Sırlar Mezarlığı nedir, nerdedir, nasıl bulunur, bulununca ne olacaktır? Akif için bu soruların cevabı yoktur ama büyük bir merak içindedir. Rüya deyip geçse mi, yoksa Sultanın bir hikmeti vardır diye düşünse mi, kestirememektedir. Bildiği, hissettiği, bir şeyler olacağıdır. Nitekim, Hacı Bayram-ı Veli camiinde cuma namazı sonrası, türbenin önündeki yaşlı bir adama gözlerinin takılıp kalması, dayanamayıp yanına gitmesi ve onunla tanışması olacak olan her şeyin başlangıcıdır Kendisi söylemeden Akifin adını bilen yaşlı Aşık Dede, her sözü ve hareketiyle şaşırtacaktır. Sen Sırlar Mezarlığını aramıyor muydun, gel peşimden.. diyen Aşık Dede, Akifi bir ay boyunca beklemiştir. Akifi, Muhabbethane dediği kahvehaneye götürür, oysa Akif, Hacı Bayram-ı Veli camii avlusunda hiç böyle bir yer görmemiştir. Herkesin göremediği bu muhabbethane de, bu zamanın dışında bir atmosfer, farklı bir hava ve yine bu zamanın insanlarına benzemeyen insanlar vardır. Ve burada, zaman durmuş gibidir. Ne saat çalışır, ne cep telefonu. Yine bu ilginç mekanda tek kapı vardır: Bab-ı Alem kapısı Geçmiş ve geleceğe açılan zaman kapısı... Bundan sonrası için her şey fırtına gibi gelir Zaman yolculukları, Evliyalar Konseyi, Türkiyenin başına gelecekler, ilk kez duyacağınız geleceğe dair öngörüler, Görünmez Orduların bütün insanlığı etkileyecek olan savaş hazırlıkları, Sırlar Mezarlığı.. Bu kitabı okurken soluğunuz tutulacak ve kendinize kolay kolay gelemeyeceksiniz.
 • Açıklama
  • Evlâdım sen sırlar mezarlığını bilir misin?.. Hayır, Sultanım. O zaman git ara, bul, öyle gel! Tamam Sultanım, emriniz başım üstüne Her şey, rüyadaki bu sözlerle başladı Sırlar Mezarlığı nedir, nerdedir, nasıl bulunur, bulununca ne olacaktır? Akif için bu soruların cevabı yoktur ama büyük bir merak içindedir. Rüya deyip geçse mi, yoksa Sultanın bir hikmeti vardır diye düşünse mi, kestirememektedir. Bildiği, hissettiği, bir şeyler olacağıdır. Nitekim, Hacı Bayram-ı Veli camiinde cuma namazı sonrası, türbenin önündeki yaşlı bir adama gözlerinin takılıp kalması, dayanamayıp yanına gitmesi ve onunla tanışması olacak olan her şeyin başlangıcıdır Kendisi söylemeden Akifin adını bilen yaşlı Aşık Dede, her sözü ve hareketiyle şaşırtacaktır. Sen Sırlar Mezarlığını aramıyor muydun, gel peşimden.. diyen Aşık Dede, Akifi bir ay boyunca beklemiştir. Akifi, Muhabbethane dediği kahvehaneye götürür, oysa Akif, Hacı Bayram-ı Veli camii avlusunda hiç böyle bir yer görmemiştir. Herkesin göremediği bu muhabbethane de, bu zamanın dışında bir atmosfer, farklı bir hava ve yine bu zamanın insanlarına benzemeyen insanlar vardır. Ve burada, zaman durmuş gibidir. Ne saat çalışır, ne cep telefonu. Yine bu ilginç mekanda tek kapı vardır: Bab-ı Alem kapısı Geçmiş ve geleceğe açılan zaman kapısı... Bundan sonrası için her şey fırtına gibi gelir Zaman yolculukları, Evliyalar Konseyi, Türkiyenin başına gelecekler, ilk kez duyacağınız geleceğe dair öngörüler, Görünmez Orduların bütün insanlığı etkileyecek olan savaş hazırlıkları, Sırlar Mezarlığı.. Bu kitabı okurken soluğunuz tutulacak ve kendinize kolay kolay gelemeyeceksiniz.
   Stok Kodu
   :
   9786058776166
   Ebad
   :
   13.50x21.00
   Sayfa Sayısı
   :
   183
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2012-01
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat