Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Ayetler ve Öyküler 2 | Recep Bozdağ | kitapambari.com

Ayetler ve Öyküler 2Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Ayetler ve Öyküler 2
Ayetler ve Öyküler 2 Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler
Önemli Kitap
11.20

Bundan sonra söz; ayetlerde ve onları zihnimize yakınlaştıracak olan ibret dolu öykülerde…

Kâinatın yaratıcısı olan Allah, yaratmış olduğu muhteşem eserleri ve rahmetinin süslü meyveleriyle kendini bildiriyor ve tanıtıyor. Aynı zamanda sonsuz ikram ve ihsanıyla da bizlere olan muhabbetini gösteriyor. Bütün bunlara karşılık insan; Yaratıcısını iman ile tanıyıp, ibadet ile kendini O'na sevdirmezse, ne kadar büyük kayıpta olacağını, kâinatın yaratılışından beri bütün mukaddes kitaplar ve peygamberler haykırmaktadır.

Gazeteci Yazar Recep Bozdağ'ın, Yaratıcımızı daha iyi tanımak ve kendimizi, O'na daha çok sevdirebilmek maksadıyla hazırlamış olduğu Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler Dizisi' nin ilk iki kitabının tek cilt halinde basilmiş hali şu anda elinizde.

Kitabın içindeki üç bölümde; “Evlilik-Aile, Çocuk Eğitimi ve Doğru Ticaret” konuları, konu başlıkları altında derlenmiş, ayetler ve öyküler bulacaksınız.

Bu ayetler ve öyküleri okurken kimi zaman sevinci, kimi zaman hüznü, kimi zaman da pişmanlığı okuyarak, insanın Yaratıcısını daha iyi tanımasına, sevmesine ve hayatını kolaylaştırmasına dair açılan pencereler bulacaksınız.

Kapat