Sepetim (0) Sepetimi Göster
%20
Bella Balistica And The African Safari Adam Guillain | kitapambari.com

Bella Balistica and The African Safari

25,60 TL
- +
32,00 TL
%20
Sepete Ekle
Bella Balistica and The African Safari
Bella Balistica and The African Safari
Milet Yayınları
25.60
Bella ortaokula yeni başladı. Arkadaşı Charlie Bellaya, Cep telefonun yok, üstelik erkek arkadaşın da yok dedi. Biz buralarda senin gibilere ucube deriz.

Bazen birey olmak zordur. Annesinin gizemli kolyesi ve ardındaki Maya tanrısının gizemli güçleriyle, Bella uzun zaman önce yitirmiş olduğu babasını bulmak için yola koyulur. Fakat Etiyopyada solmuş bir goblenin üzerindeki bozulmuş sembollerin Amerikalı zengin iş adamı Askar Karpovla ve ortaçağ şövalyelerinden oluşan seçkin bir grupla ne ilgisi olabilir? Dahası, bunların eski bir Maya kehanetiyle ve günümüz dünyasında Güneydoğu Londrada yaşayan 12 yaşındaki Guatemalalı bir kızla ne ilgisi olabilir?

Bu soruların cevaplarını, Etiyopyanın büyüleyici tarihsel harikalarına karşı başlayan, bu akıcı ve sürükleyici macerada bulacaksınız.


Günümüz dünyasının konularıyla ilgilenen bir kahraman yaratmada çok başarılı bu maceranın, okuyuculardan çok takdir toplayacağı kesin
School Library Journal

Gerçek kız kahramanıyla heyecan verici bir macera; modern, fakat olayların akışı ve yarattığı heyecanlı bekleyiş, okuyucuyu kendine bağlayarak, içine alıyor
INIS, The Children's Books Ireland Magazine

Bu kitabı okumak, çok hızlı ilerleyen bir bilgisayar oyunu oynamak gibi bir şey
Write Away!

Haydi Bella! Ondan daha fazlasını istiyoruz
Times Educational Supplement

Adam Guillain canlı, sevilesi bir kahraman yarattı
Oxford Times
Kapat