Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Bleach 6. Cilt | Tite Kubo | kitapambari.com

Bleach 6. CiltÖlüm Üçlemesi Üvertürü

Çeviren: Taifun Nitahara Haksöyliyen
12,96 TL
- +
18,52 TL
%30
Sepete Ekle
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Bleach 6. Cilt
Bleach 6. Cilt Ölüm Üçlemesi Üvertürü
Gerekli Şeyler Yayıncılık
12.96

Bleach, bölümleri haftalık Shonen Jump dergisinde 2001'den beri yayınlanan ve Zombie Powder'ın mangakası Tite Kubo tarafından yaratılmış olan ünlü manga serisidir. BLEACH ilk olarak Ağustos 2001'de Shueisha'nın Haftalık Shounen Jump dergisinde yayınlanmaya başladı. Manganın ilk cildi Japonya'da 1.25 milyon kopya sattı ve bütün seri toplamda 36 milyondan fazla sattı. 2005'te shounen kategorisinde Şogakukan Manga Ödülü'nü aldı. Animeye de uyarlanmış olan BLEACH'in ayrıca iki OVAsı, üç anime filmi, bir rock müzikali ve birçok video oyunu vardır.

Seri, 15 yaşındaki hayaletleri görme yeteneği olan bir lise öğrencisi (İçigo Kurosaki)'nin hayatını anlatır. Rukia Kuçiki isimli bir Şinigami (Ölüm Meleği) bir gün bir Hollow'u (Kötü Ruh) takip ederken İçigo ile karşılaşır. Kötü Ruh ile savaşırken yaralanmasından dolayı güçlerini İçigo'ya aktarmak zorunda kalır. Böylece İçigo ve Rukia'nın maceraları başlar. Birlikte Kötü Ruhları arar, düzensiz ruhlar üzerinde ruh gömme işlemi yani Kidoh yapar ve onları Soul Society'e (Ruh Toplumu)
yollarlar.

Hikayenin ilk bölümleri, şinigamilik işinden çok karakterler ve geçmişlerine odaklanmıştır. Olaylar açıldıkça hikaye Şinigami dünyasına diğer bir deyişle Soul Society'e (Ruh Toplumu) doğru derinleşmeye başlar.

Kapat