Sepetim (0) Sepetimi Göster
%23
Bölme Kolektif 2 | kitapambari.com

Sevimli MatematikBölme

Kargoya 5 iş gününde teslim edilir
Bölme
Bölme Sevimli Matematik
Pati Eğitim Gereçleri
7.70
Kitaptaki işlem kutucuğundan dilediği kadar işlem yapabilecek olan çocuğunuz; kartlarda yer alan sayı, nokta ve resimler sayesinde bölme işlemini kolaylıkla, severek öğrenecekler... Kolay Matematik Serisi, okul öncesi ve okula başlangıç döneminde çocukların sayıları ve basit işlemleri kolaylıkla öğrenmelerini amaçlamaktadır. Kartların ön yüzlerinde hem noktalar hem de sayılar bulunmaktadır. Çocuğunuz öncelikle noktaları çıkaracak, ardından sonucu yan taraftaki kutucuklara işaretleyecektir. Aynı işlem kart üzerinde sayılarla da verilmiştir. Kartların arka yüzlerinde ise bir takım nesnelerin resimleri bulunmaktadır. Çocuklar bu nesneleri sayacak ve sayılarını alttaki kutucuğa yazacaklardır. Kitapla birlikte vermiş olduğumız kalemler silinebilir özelliktedir. Ancak yine de çocukların kalemi ağızlarına götürmemeleri tavsiye edilmektedir. Başka kalemlerin kullanılması halinde yazıların silinememesi ya da kitap yüzeyinin tahrip olması ihtimali mevcuttur.
 • Açıklama
  • Kitaptaki işlem kutucuğundan dilediği kadar işlem yapabilecek olan çocuğunuz; kartlarda yer alan sayı, nokta ve resimler sayesinde bölme işlemini kolaylıkla, severek öğrenecekler... Kolay Matematik Serisi, okul öncesi ve okula başlangıç döneminde çocukların sayıları ve basit işlemleri kolaylıkla öğrenmelerini amaçlamaktadır. Kartların ön yüzlerinde hem noktalar hem de sayılar bulunmaktadır. Çocuğunuz öncelikle noktaları çıkaracak, ardından sonucu yan taraftaki kutucuklara işaretleyecektir. Aynı işlem kart üzerinde sayılarla da verilmiştir. Kartların arka yüzlerinde ise bir takım nesnelerin resimleri bulunmaktadır. Çocuklar bu nesneleri sayacak ve sayılarını alttaki kutucuğa yazacaklardır. Kitapla birlikte vermiş olduğumız kalemler silinebilir özelliktedir. Ancak yine de çocukların kalemi ağızlarına götürmemeleri tavsiye edilmektedir. Başka kalemlerin kullanılması halinde yazıların silinememesi ya da kitap yüzeyinin tahrip olması ihtimali mevcuttur.
   Stok Kodu
   :
   3001487100079
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2007-1
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat