Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Dark Avengers İntikamcılar Cilt: 1 - Toplanın | Brian Michael Bendis |

Dark Avengers İntikamcılar Cilt: 1 - Toplanın

Çeviren: Tulgan Köksal
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Dark Avengers İntikamcılar Cilt: 1 - Toplanın
Dark Avengers İntikamcılar Cilt: 1 - Toplanın
Gerekli Şeyler Yayıncılık
17.50
Gizli İstila Skrullların başarısızlığı ile son bulmuş, dünya düzeni bir daha eskisi gibi olmayacak şekilde kökünden değişmiştir. Skrull kraliçesi Avengers, Thor, Hood'un süper kötüler çetesi ve eski Green Goblin Normon Osborn'un Intiativ'inin toplu bir saldırısı ile yenilmiştir. Ama bütün övgüyü Normon Osborn alır. Artık S.H.I.E.L.D. Yok H.A.M.M.E.R. var başındada dünya polisi Normon Osborn.

"Benim adım Norman Osborn ve ben bu Avengers'ı onaylıyorum!"

İşte karşınızda, Dünya'nın en güçlü kahramanlarından oluşan yeni bir takım. Güneş ışığı gülümseyen yüzlerine vuruyor ve sahneye yürürlerken tamamen büyülerine kapılmış bir kalabalık onları karşılıyor! Spıder-Man, Wolverine, Ms. Marvel, Hawkeye... Onları tanıyorsunuz, onları seviyorsunuz! Onlar sizin Avengers'ınız ve sizi korumak için buradalar!

Ama... işler göründüğü gibi değil. Gerçek Avengers yer altına çekilmişken, onlar gibi görünen bu Avengers kim ve neden bir araya geldiler? Karanlık Hükümranlık daha yeni başladı ve Dark Avengers, Norman Osborn'un Marvel Evreni hakkındaki delice planlarında en merkezde duruyor.
Kapat