Sepetim (0) Sepetimi Göster
%23
Çarpma Kolektif 2 | kitapambari.com

Sevimli MatematikÇarpma

Kargoya 5 iş gününde teslim edilir
Çarpma
Çarpma Sevimli Matematik
Pati Eğitim Gereçleri
7.70
Kartların ön yüzündeki sayılar ve noktalar ile arkasındaki rengârenk resimlerle birlikte çarpım tablosundan da takip ederek, eğlenerek çarpma işlemi yapabilecek. Kitaptaki işlem kutucuğundan istediği kadar da tekrar yapabilir... Kolay Matematik Serisi, okul öncesi ve okula başlangıç döneminde çocukların sayıları ve basit işlemleri kolaylıkla öğrenmelerini amaçlamaktadır. Kartların ön yüzlerinde hem noktalar hem de sayılar bulunmaktadır. Çocuğunuz öncelikle noktaları çıkaracak, ardından sonucu yan taraftaki kutucuklara işaretleyecektir. Aynı işlem kart üzerinde sayılarla da verilmiştir. Kartların arka yüzlerinde ise bir takım nesnelerin resimleri bulunmaktadır. Çocuklar bu nesneleri sayacak ve sayılarını alttaki kutucuğa yazacaklardır. Kitapla birlikte vermiş olduğumız kalemler silinebilir özelliktedir. Ancak yine de çocukların kalemi ağızlarına götürmemeleri tavsiye edilmektedir. Başka kalemlerin kullanılması halinde yazıların silinememesi ya da kitap yüzeyinin tahrip olması ihtimali mevcuttur.
 • Açıklama
  • Kartların ön yüzündeki sayılar ve noktalar ile arkasındaki rengârenk resimlerle birlikte çarpım tablosundan da takip ederek, eğlenerek çarpma işlemi yapabilecek. Kitaptaki işlem kutucuğundan istediği kadar da tekrar yapabilir... Kolay Matematik Serisi, okul öncesi ve okula başlangıç döneminde çocukların sayıları ve basit işlemleri kolaylıkla öğrenmelerini amaçlamaktadır. Kartların ön yüzlerinde hem noktalar hem de sayılar bulunmaktadır. Çocuğunuz öncelikle noktaları çıkaracak, ardından sonucu yan taraftaki kutucuklara işaretleyecektir. Aynı işlem kart üzerinde sayılarla da verilmiştir. Kartların arka yüzlerinde ise bir takım nesnelerin resimleri bulunmaktadır. Çocuklar bu nesneleri sayacak ve sayılarını alttaki kutucuğa yazacaklardır. Kitapla birlikte vermiş olduğumız kalemler silinebilir özelliktedir. Ancak yine de çocukların kalemi ağızlarına götürmemeleri tavsiye edilmektedir. Başka kalemlerin kullanılması halinde yazıların silinememesi ya da kitap yüzeyinin tahrip olması ihtimali mevcuttur.
   Stok Kodu
   :
   3001487100069
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2007-1
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat