Sepetim (0) Sepetimi Göster
%23
Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır? | Cenk Kahvecioğlu | kitapambari.com

Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?
Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?
Psikonet Yayınları
9.24

Günümüz de Dünya da birçok kişinin sorunu olan zayıflamaya yöntemlerine yeni bir bakış açısı getiren bu yaklaşımla artık zayıflamanın yollarını değil ideal kilomuzu nasıl koruyacağımız ve sağlıklı yaşam konusunda bugüne kadar söylenmemiş gerçekleri göreceğiz. Kitabın içeriğinde ise, hem ideal kilomuza ulaşıp hem de bilinçaltımızda birikmiş olumsuz düşünce ve duygulardan kurtulabiliriz. Zihin gücümüzle neleri yapabildiğimizi keşfedebilme imkânını buluyoruz. Aslında neden kilo veremiyoruz? Yada kalıcı ideal kilomuzu koruyamıyoruz? Duygusal yeme krizleri kontrol altına alınabilir mi? Sürekli diyetlerle kilo verip sonra almak işkencesine bir son vermek mümkün mü? Gerçekten kalıcı bir değişikliğe hazır mısınız? Kronikleşmiş olan kilolu bedenimizden çıkarak hak ettiğimiz ideal kilomuza ulaşmanın en uygun yolu nedir?, Sürekli yiyen ama ince kalan insanların sırrını biliyor musunuz? şu soruya doğru cevabı bulabilmelisiniz, Kendinizi buzdolabının önünde bulduğunuzda şu anda gerçekten aç mıyım? Yoksa duygusal durumumu değiştirmek için mi bir şeyler yemek istiyorum? Aslında kilo sorunu yaşıyorsanız bu sizin suçunuz değildir? Peki, suçlu kim? İdeal kilomuza ulaşmak için neler yapmalıyız? Bize neler faydalı olabilir ve en önemlisi nerede hata yapıyoruz? Neden hep kilo alıp veriyoruz? Bazı insanlar çok ince kalabilirken bazıları neden su içse yarıyor? diye merak ediyorum. Eğer sizde merak ediyorsanız, hemen söyleyeyim. Daha fazla merak etmeyin. Kitapta anlatılanlarla bu gibi sorulara kesin cevaplar bulup, yöntemleri uyguladığınızda artık sizde kalıcı inceliğe sahip olacaksınız. Bunun önündeki tek engel size zarar veren ve çoğu zaman farkında bile olmadığımız otomatik düşüncelerdir. Bilinçaltına inmiş otomatik düşüncelerimiz için hiç düşünmeyiz, sadece onlara göre hareket eder ve uygularız. Eski bildiklerinizi değiştirip olması gerekenleri zihnimize kazırken, şimdiye kadar oluşturulmuş en kolay kilo verme sloganını bulacaksınız. Buna slogan demeyi tercih ediyorum, çünkü herhangi bir diyet listesi ya da zorunluluklar yok. Aslında tamamen fiziksel ve ruhsal sistemimize uygun bir zayıflama yöntemi. Bu programın özellikle, kilo vermek isteyip de tüm yolları denemiş, ama kalıcı sonuca ulaşamamış, verdiği kiloları hep geri almış ve sonrasında hayal kırıklığına uğramış kişiler için de faydalı olacağını düşünüyorum. Kilo sorunu çeken insanların tek isteği, ideal kilolarına ulaşmak ve hayatların geri kalanında daha rahat bir yaşam geçirmektir. kontrol duygunuzu artırarak, duygusal yemelerin önüne geçebileceksiniz.

 • Açıklama
  • Günümüz de Dünya da birçok kişinin sorunu olan zayıflamaya yöntemlerine yeni bir bakış açısı getiren bu yaklaşımla artık zayıflamanın yollarını değil ideal kilomuzu nasıl koruyacağımız ve sağlıklı yaşam konusunda bugüne kadar söylenmemiş gerçekleri göreceğiz. Kitabın içeriğinde ise, hem ideal kilomuza ulaşıp hem de bilinçaltımızda birikmiş olumsuz düşünce ve duygulardan kurtulabiliriz. Zihin gücümüzle neleri yapabildiğimizi keşfedebilme imkânını buluyoruz. Aslında neden kilo veremiyoruz? Yada kalıcı ideal kilomuzu koruyamıyoruz? Duygusal yeme krizleri kontrol altına alınabilir mi? Sürekli diyetlerle kilo verip sonra almak işkencesine bir son vermek mümkün mü? Gerçekten kalıcı bir değişikliğe hazır mısınız? Kronikleşmiş olan kilolu bedenimizden çıkarak hak ettiğimiz ideal kilomuza ulaşmanın en uygun yolu nedir?, Sürekli yiyen ama ince kalan insanların sırrını biliyor musunuz? şu soruya doğru cevabı bulabilmelisiniz, Kendinizi buzdolabının önünde bulduğunuzda şu anda gerçekten aç mıyım? Yoksa duygusal durumumu değiştirmek için mi bir şeyler yemek istiyorum? Aslında kilo sorunu yaşıyorsanız bu sizin suçunuz değildir? Peki, suçlu kim? İdeal kilomuza ulaşmak için neler yapmalıyız? Bize neler faydalı olabilir ve en önemlisi nerede hata yapıyoruz? Neden hep kilo alıp veriyoruz? Bazı insanlar çok ince kalabilirken bazıları neden su içse yarıyor? diye merak ediyorum. Eğer sizde merak ediyorsanız, hemen söyleyeyim. Daha fazla merak etmeyin. Kitapta anlatılanlarla bu gibi sorulara kesin cevaplar bulup, yöntemleri uyguladığınızda artık sizde kalıcı inceliğe sahip olacaksınız. Bunun önündeki tek engel size zarar veren ve çoğu zaman farkında bile olmadığımız otomatik düşüncelerdir. Bilinçaltına inmiş otomatik düşüncelerimiz için hiç düşünmeyiz, sadece onlara göre hareket eder ve uygularız. Eski bildiklerinizi değiştirip olması gerekenleri zihnimize kazırken, şimdiye kadar oluşturulmuş en kolay kilo verme sloganını bulacaksınız. Buna slogan demeyi tercih ediyorum, çünkü herhangi bir diyet listesi ya da zorunluluklar yok. Aslında tamamen fiziksel ve ruhsal sistemimize uygun bir zayıflama yöntemi. Bu programın özellikle, kilo vermek isteyip de tüm yolları denemiş, ama kalıcı sonuca ulaşamamış, verdiği kiloları hep geri almış ve sonrasında hayal kırıklığına uğramış kişiler için de faydalı olacağını düşünüyorum. Kilo sorunu çeken insanların tek isteği, ideal kilolarına ulaşmak ve hayatların geri kalanında daha rahat bir yaşam geçirmektir. kontrol duygunuzu artırarak, duygusal yemelerin önüne geçebileceksiniz.

   Stok Kodu
   :
   9789759893736
   Ebad
   :
   13.50x20.00
   Sayfa Sayısı
   :
   181
   Basım Yeri
   :
   Erzurum
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2012-4
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat