Sepetim (0) Sepetimi Göster
%23
Salgın David Moody 16.50 TL - kitapambari.com

Salgın

Çeviren: Kerem Dalbudak
20,79 TL
- +
27,00 TL
%23
Sepete Ekle
Kargoya 2 iş gününde teslim edilir
Salgın
Salgın
Artemis Yayınları
20.79

Önce saldır, sonra sor

"İçinde yaşadığımız tüyler ürperten korku haline korkusuz bir bakış ve bu duygunun yarattığı sonuçlara dair keskin bir roman. Dikkatli olun; Salgın, ruhunuzun derinliklerinde saklanan kötülüğün tohumuna ulaşana dek sizi azat etmeyecek. Salgın, içinize işleyecek."

- J. A. Bayona, The Orphanage'ın yönetmeni

Şehirdeki şiddet olaylarına her geçen gün bir yenisi ekleniyordu.

Basın tarafından "Öfkeli” olarak adlandırılan saldırganlar, önlerine çıkan herkesi vahşice katlediyordu. Yüz saldırı bin saldırıya, bin saldırıysa yüz binlerce saldırıya dönüşmüştü. Ve ölenlerin hiçbir ortak yanı yoktu. Hangi ırktan, sınıftan olduğu fark etmeksizin herkes her an kurban olabilirdi. Salgının ya da saldırganın kurbanı…

İnsanlar evlerinden çıkmaktan, işe gitmekten, dahası, en yakınlarının her an onlardan birine dönüşebilir ihtimalinden korkar olmuştu. Her sabah uyandıklarında, ne kadar korunaklı yerlerde saklanırlarsa saklansınlar, o gün öldürebileceklerini düşünmek zorundaydılar. Ya da birer katile dönüşmüş olabileceklerini...

H. G. Wells ve Richard Matheson'un izinden giden Salgın, günden güne çılgına dönen dünyada tek başına kalan bir adamın korku, şiddet ve nefretle örülü hikayesi.

"Çok güçlü ve iyi yazılmış bir roman.”

- S. M. Sterling, yazar

"David Moody, Salgın'la paranoyaya yepyeni ve karanlık bir boyut katıyor. Ürkütücü, vahşi ve büyülü. David Moody gerçekten çok korkutucu.”

- Jonathan Maberry, yazar

Kapat