0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Sağlık / Annelik ve Çocuk Bakımı / Hamilelik, Doğum ve Bebek

%39
Hamilelik, Doğum ve Bebek

Hamilelik, Doğum ve Bebek

Yazar: Ann Keppler , April Bolding , Janelle Durham , Janet Whalley , Penny Simkin

Kategori: Annelik ve Çocuk Bakımı

Yayınevi: Yakamoz Yayınevi

Stok: 35

35 ₺

21.35 ₺

KİTAP HAKKINDA

Bir milyondan fazla basılmış, yeniden gözden geçirilerek güncellenmiş olan bu kapsamlı ve yetkin kitap size hamilelik, doğum, doğum sonrası dönemle ve yeni doğan bebeğinize nasıl bakmanız gerektiğiyle ilgili bilgiler veriyor.

En eksiksiz... Gebelikten bebeğin yaşamının ilk dönemlerine kadar bütün hamilelik sürecini kapsıyor. Hamilelik ve doğumda neler beklemeniz gerektiğini, doğumu mutlu ve sağlıklı bir deneyim haline getirmek için uzmanlarınızla nasıl birlikte çalışabileceğinizi anlatıyor.

Hem en yetkin hem de kullanması en kolay... Kolay okuma ve hızlı referans sağlamak için iyi düzenlenmiş bir kitap. 60’tan fazla tablo, 190’dan fazla fotoğraf ve illüstrasyon, bilgiyi netleştiriyor; doğumla ilgili herhangi bir kitapta bulabileceğinizden çok daha fazla görsel yardım içeriyor.

En güncel... Doğum sancıları sırasında kullanabileceğiniz en etkili, en son kişisel rahatlık ve duygusal destek yöntemlerini sunuyor. Doğum öncesi beslenme, ağrı kesiciler, gebelik müdahaleleri ve çocukluk aşılarıyla ilgili en son bilgileri içeriyor. Kitabın her bölümü yenilenmiş, güncellenmiş ve genişletilmiştir

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 672
Yayın Tarihi: 3-2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786053848486
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Baskı Sayısı : 2
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-05-31

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR