0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Aşk / Aşıklar İçin İstiridye

%32
Aşıklar İçin İstiridye

Aşıklar İçin İstiridye

Yazar: Daisy Prescott

Kategori: Aşk

Yayınevi: Yabancı Yayınları

Stok: 4

45 ₺

30.6 ₺

KİTAP HAKKINDA

70’lerde dünyaya gelmiş bir grup eski arkadaşın bir hafta sonu için bir araya geldiği Aşıklar İçin İstiridye, Kahvaltı Kulübü, Gerçekler Acıtır ve Yıllar Sonra filmlerini çağrıştıracak, kahkaha, gözyaşı, hayatın inişleri ve çıkışları, eski hikayeler, ikinci şanslar  ve yepyeni başlangıçlarla dolu romantik bir hikaye.

Maggie Marrion bir gurmedir ve berbat geçiren birkaç yılın ardından kendini yeni yeni toparlamaya başlamıştır. Üniversite mezuniyetinin 20. yılı yaklaşmaktayken, adada yaşadığı evinde en yakın dört arkadaşıyla bir hafta sonu geçirmeye karar vermişlerdi. En yakın arkadaşı sanatçı Quinn Dayton ve yarı zamanlı bir erotik roman yazarı olan Selah Elmore'un ise bu hafta sonu için farklı planları vardı; çöpçatanlık yaparak Maggie'nin hafta sonunu ve hayatını daha renkli kılmak.

Selah bu plan doğrultusunda kendisine eşlik etmesi için tarih öğretmenliği yapan eski bir müzisyen arkadaşını getirir: Gilliam Moroow. Tabii ki Gil'in de geçmişinde yüzleşmesi gereken kendi sorunları vardır ve bu hafta sonu ideal kaçamak gibi görünmektedir. Böylece keyifli, eğlenceli, zaman zaman geçmişe yapılan hüzünlü yolculuklarla dolu bir ikinci şans hikayesi başlar ve Gil, Maggie'ye 40'lı yaşlara gelmiş olmanın çok da geç kalmak anlamına gelmediğini hatırlatır.

Bir yandan arkadaşlık, dostluk ve aşk işlenirken bir yandan da sahip olduğumuz hayatı sevmemiz, olmamız beklenen kişi olmaya çalışmaktan vazgeçip ve elimizdekiyle mutlu olmayı öğrenmemiz gerektiği gözler önüne seriliyor.

“Bu kitap ikinci bir şansa, aşkın gücüne, umuda ve hayat boyu süren arkadaşlıklara inanan ya da inanmak isteyen herkes için.”

- The SubClubBooks

“Bu kitabı okurken yüzümde ne denli kocaman bir tebessüm oluştu anlatamam.”

- The Novel Tease

“Sıcak. İçinizi ısıtacak. Orijinal ve eğlendirici. Bu kitap ferahlatıcı.”

- Vilma’s Book Blog

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 368
Yayın Tarihi: 2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786055016418
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR