0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Genel Konular / Başvuru Kitapları / Markadan Patente

%30
Markadan Patente

Markadan Patente

Yazar: Zekeriya Baştürk

Kategori: Başvuru Kitapları

Yayınevi: Elma Yayınevi

Stok: 3

9.26 ₺

6.48 ₺

KİTAP HAKKINDA

Bir markayı yaratmak ve tutundurmak bir kurumun baş etmesi gereken en önemli sorunlardan biridir. Ürününüzü veya hizmetlerinizi diğerlerinden ayırabilmek, insanların aklında yer edebilmek için şirketler gerçekten büyük emek ve para harcıyorlar.
Markamızı korumamızın tek yolu onu tescil ettirmektir. Gözümüz gibi baktığımız markamızı dışarıdan gelen saldırılara karşı korumak sanıldığı kadar zor değil. Önemli birkaç ipucu ile hem patentimizi hem de markamızı koruyabilmek mümkün.
Elinizdeki kitapta marka, patent ve tüm sınai haklar hakkında başka hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler var. Ürünüm için patent başvurusu mu yapmalıyım, faydalı model mi?, Endüstriyel tasarımlarımın taklit edilmesini nasıl önlerim? gibi sorulara yanıt alabileceksiniz.
Yönetici ve pazarlama bölümü çalışanları için tüm merak ettikleri konuları açıklayacak bir rehber.
***
Marka tutundurmak bilgi, tecrübe ve öngörü ile mümkün olabilir. Tecrübe kısmı size ait, ancak bilgi ve bu bilgi yardımıyla öngörüde bulunabilme yeteneğini size Markadan Patente sağlayacak.
Bu kitapta aynı zamanda marka tescili yaptırmak isteyenler için bütün bilgiler var. Sanayiciler ve iş adamları için tam bir başucu kitabı. Kitaptan en fazla yararlanacak olanlar da marka vekili olmak isteyenler. Keşke ben sınava girmeden önce basılmış olsaydı.
Banu Akın
Marka Vekili ve Danışmanı

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 104
Yayın Tarihi: 2010
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9789756093610
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR