0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Sağlık / Beslenme ve Diyet / Afiyetle Diyet Tarifleri

%30
Afiyetle Diyet Tarifleri

Afiyetle Diyet Tarifleri

Yazar: Dilara Koçak

Kategori: Beslenme ve Diyet

Yayınevi: Alfa Yayınları

Stok: 4

175 ₺

122.5 ₺

KİTAP HAKKINDA

2009 yılında yayımlanan Afiyetle Diyet kitabım duygusal açlık ve diyet motivasyonu konularında binlerce insana yol gösterici bir kılavuz niteliği taşımaktaydı. Kitabın içinde tariflerin yer aldığı küçük bir bölüm vardı, ancak zaman içinde danışanlarım ve okuyucularımın geri bildirimleriyle yemek tariflerinin motivasyonda çok daha önemli bir etken olduğunu fark ederek  tariflerin yer aldığı bu yeni kitabı sizlerle buluşturmaya karar verdim.

Bu kitabı danışanlarım, takipçilerim, okurlarım, izleyicilerim ve iyi yaşam dostlarımla birlikte hazırladık. Kitapta yer alan ve her birinin ayrı birer başarı hikayesi bulunan Alara Özsan, Arzu Atabarut, Ata Eremsoy Barış Turanlı, Cantekin Temizer Ceren Paşaoğlu, Güliz Onursal, İlkyaz Kocatepe, Lâle Rona, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Nuri Has, Ozan Akgün, Rıfat Saban, Sanem Kardıçalı Tezman, Selin Çebi, Şebnem Çapa bu projede benimle birlikte olup hem diyet süresince en çok beğendikleri tarifi hem de kendi motivasyon kaynaklarını sizler için paylaştılar.

Afiyetle Diyet Tarifleri’ni okurken sadece tarifler görmeyeceksiniz, diyet ipuçlarını öğrenecek doyurucu, pratik ve sağlıklı lezzetlerle tanışacaksınız.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 225
Yayın Tarihi: 5-2017
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786051711102
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Baskı Sayısı : 2
Boyut : 19cm x23cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-07-11

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR