0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Bilimkurgu / Andromedan

%20
Andromedan

Andromedan

Yazar: Fatih Emre Öztürk

Kategori: Bilimkurgu

Yayınevi: Roza Yayınevi

Stok: 3

50 ₺

40 ₺

KİTAP HAKKINDA

Andromeda galaksisinin üç güneşinin etrafında dönen Bumerang isimli gezegende karanlığa aşina olmayan bir ırk yaşar. Andromedan ismindeki bu ırkta devlet denilen otorite yerini yönlendirmeli yönetim şekline bırakmıştır. Andromedanlar yönetilmez, yönlendirilir. Bu yönlendirmeyi yapan kişiler de gelişmelerine en çok olanak sağlayan meslek grubu olduğunu düşündükleri bilim andromedanlarından oluşur.

Yönlendirmeli yönetimin en üst seviyesinde bilim andromedanlarının bulunmasının da sayesinde teknolojide oldukça gelişen andromedanlar, bu gelişim esnasında Bumerangın kaynaklarını tüketme eylemlerinde de oldukça hız kazanırlar.

Savaşsız ve bu sayede bembeyaz bir geçmişe sahip olan andromedanlar olağanüstü gelişmişlikleri yüzünden gezegenlerinden göç etmek zorunda kalırlar.

Doğurganlıklarını yitirdiklerinde üremeden çoğalmanın, çalışmak üzerine kurulan sistemlerini sarsacak olan çalışmadan yaşamanın imkânına ulaştıklarında ise bir arada kalmanın yolunu bilim sayesinde bulan andromedanlar gezegenlerini tekrar yaşama döndürmenin çaresini bilim ile bile bulamazlar ve galaksiler arası arayışa mecbur kalırlar.

Uzayın karanlığında amansız bir yolculuğa başlarlar.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 144
Yayın Tarihi: 2013
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786055676278
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR