0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Genel Konular / Diğer / İnsanım Benim

%27
İnsanım Benim

İnsanım Benim

Yazar: Ahmet Ulukaya

Kategori: Diğer

Yayınevi: Kaknüs Yayınları

Stok: 4

70 ₺

51.1 ₺

KİTAP HAKKINDA

Sanal dünyamızda, bizi biz yapacak olan gerçeklerle aramıza gün geçtikçe kalınlaşan duvarlar örerek, her geçen gün biraz daha kendimizden uzakta yaşamak zorunda bırakılıyoruz.

Miş gibi yaşamayı bir kenara bırakarak bir şekilde devam eden olgunlaşma sürecinde, hayatımıza ve kendimize anlam katmak, içimizi ısıtan ve bizi ehlileştiren bir sevgi ocağından damıtılarak hayatın anlamını çözmek isteyen bizler için birer işaret levhası konumunda olan hikmet pırıltılarını aklımız ve kalbimizle okumamız gerektiğine inanıyoruz.

Söze insanla başlayıp insanla bitiren; İnsan, din ve bilimin ışığında yeniden tanımlanmalı diyerek hamasetten uzak, net, realist bir tavır ortaya koyan, Dünya sadece kendiniz gibi düşünen, inanan ve yaşayanlar için var edilmedi, sizi sizin gibi düşünmeyenlerin yaşama hakkına saygılı olmaya davet ediyorum diyerek evrensel bir barış ve hoşgörünün altını çizen Ahmet Ulukaya'nın bütün anlatımlarında adeta her yol insana çıkıyor.

Derunî bir zevk ve estetikle sizi her dem saracak olan bu eser kendinizden kendinize doğru yaptığınız kutsal yürüyüşünüzde sizin hikayenize de çok şey katacak, kapılar açmak ve köprüler kurmakta size ilham kaynağı olacaktır.

 

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 64
Yayın Tarihi: 2006
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9799752560665
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-08-08

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR