0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Eğitim / Diğer / Mesleki Geleceğim

%23
Mesleki Geleceğim

Mesleki Geleceğim

Yazar: Şermin Külahoğlu

Kategori: Diğer

Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

Stok: 25

100 ₺

77 ₺

KİTAP HAKKINDA

Sevgili Genç Arkadaşım;

Bir meslek seçmek, bir yaşam biçimi seçmek demektir. Bu kitabı eline aldığına göre, kafanda tam karşılığını bulamadığın sorularla başa çıkmak istiyorsun:

İlköğretimin sonunda hangi tür liseye devam edeceğine veya lisede hangi alanı seçeceğine henüz karar verememiş olabilirsin. Liseden sonra nerede okuyacaksın? Hangi mesleğe hazırlanacaksın?

Belki mesleğini seçtiğini düşünüyorsun; belki de henüz kararsızsın. Yoksa bir meslek seçtin ama sana uygun olup olmadığından pek emin değil misin? Belki de kendini hiçbir mesleğe uygun görmüyorsun.

Tüm bu düğümleri çözmek için bir desteğe, bilgiye, danışmanlığa ihtiyacın var. Bu kitap kararsızlıklarını ve zorluklarını aşmanda sana yardımcı olmak için yazıldı. Bu kişisel alıştırma kitabının yardımıyla, mesleki geleceğini belirleme sorumluluğunu öncelikle kendin üstleneceksin. Kitaptaki alıştırmaları kendi düzenlemelerine göre yaparak mesleki gelişiminde kendine rehberlik etme becerilerini işe koşacaksın.

Böylelikle, edilgin ve başkalarının desteğine bağımlı değil, Mesleki geleceğim! Bunu ben belirleyecegim! bilinciyle ilerleyecek ve yalnızca ihtiyaç duyduğun noktalarda ve ne istediğini bilerek, yardıma başvuracaksın. Bu kitap içinde yapacağın yolculuk süresince, gerçekleştireceğin gelişimi şimdiden kutluyor, mesleki geleceğinde kolaylık ve başarılar diliyorum.

 

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 184
Yayın Tarihi: 3-2011
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786053953531
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-06-24

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR