0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Genel Konular / Ebeveyn Kitapları / Çocuğumla Büyüdüm

%27
Çocuğumla Büyüdüm

Çocuğumla Büyüdüm

Yazar: Leyla Rahşan Karavelioğlu Kaya

Kategori: Ebeveyn Kitapları

Yayınevi: Tebeşir Yayınları

Stok: 6

92 ₺

67.16 ₺

KİTAP HAKKINDA

Bu kitabı okuduktan sonra omuzlarınıza dokunan sihirli parmağı fark edeceksiniz. Farkındalığınızın ne kadar arttığına, sorunları çözme becerilerinizin ne kadar geliştiğine siz bile inanamayacaksınız. Çocuklarımı tanımama ve onlarla zaman geçirmenin güzelliklerini fark etmeme olan katkısından dolayı Leyla öğretmenime sonsuz teşekkürler.

- Esin Bala, Eczacı ve anne

Engelli bir bireye sahip olmanın kolaylıklarını, zorluklarını, güzelliklerini yaşamış ve yaşayan biri olarak her annenin, hamile kalan her bayanın, babaların, engelli bireye sahip ailelerin bu kitabı okuyup bilinçlenmelerini istiyorum. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

- Rabia Eryiğit, Engelli bir bireyin annesi

Bir kadının en büyük hayali ise anne olmak; bir o kadar da isteğidir bilinçli anne ve ebeveyn olmak. Onu hissetmeye başladığı andan, kucağına verildiği güne kadar da okur araştırır bir şeyler öğrenme çabasıyla. Okuduğu bazı şeyler onu ürkütürken bazı şeylerde onu gülücüklere boğar. Ancak asıl çocuğuyla nefes aldıkça yürüdükçe öğrenir onunla ilgili her şeyi... İşte Çocuğumla Büyüdüm de bir serüvenin devamı. Yazar ilk kitabında ki teorik sunumunu, bu sefer pratik, uygulamalı ve eğlenceli bir hazineye dönüştürmüş. Anne adayları ve anneler için iyi bir başvuru kitabı.

- Sema Kavak, Psikolog / Psikoterapist / Aile Danışmanı

İlk kitabın, gözbebeğin Çocuğumla Farkettim Bebeğimi Tanırken kitabında biz eğitimcilere ve annelere öğrencilerimiz ve çocuklarımızla nasıl çalışacağımızı, onlarla iletişime geçme yollarını ve nasıl değerlendireceğimizi en önemlisi onları nasıl büyüteceğimizi farkettirdiğin için seni kutluyorum ve tabiki senin inancına, sevincine ortak olmanın mutluluğu içindeyim...Yeni yayınlanacak olan Çocuğumla Büyüdüm kitabında da bu başarıyı yakalayacağını umut ediyorum... Hem iyi bir öğretmen hem de iyi bir anne olarak en ince detaya kadar düşünüp şekillendirdiğin Çocuğumla Büyüdüm kitabındaki değerli bilgilerini bizimle paylaştığın için çok teşekkürler..

- Gülsüm Zorba Demirbilek, Özel Eğitim Öğretmeni

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 272
Yayın Tarihi: 2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786059108362
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x22cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR