0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Gezi ve Rehber Kitapları / Gezi Rehberi / 2023 Türkiye Turizm Stratejisi Işığında Turizm Politikaları

%8
2023 Türkiye Turizm Stratejisi Işığında Turizm Politikaları

2023 Türkiye Turizm Stratejisi Işığında Turizm Politikaları

Yazar: Bayram Akay , Gamze Özel , Hüseyin Murat Yalçın , İlker Öztürk , Meral Akyüz , Mustafa Cevdet Altunel , Orhan Batman , Özgür Arpacı , Seda Aydın , Semra Aktaş , Sezer Kuyucu , Tamer Cömert , Zeynep Aslan

Kategori: Gezi Rehberi

Yayınevi: Değişim Yayınları

Stok: 7

54 ₺

49.68 ₺

KİTAP HAKKINDA

Politika devlet faaliyetlerini yönlendirme işidir. İyi politikalar uzun yıllar tecrübesi olan, sağlam ve geleneği olan devletlerde üretilebilir. İşte bin yıldan fazla bir devlet geleneğine sahip bir ülke olan Türkiye'de de bu rasyonel ve etkin politikaların olması beklenmektedir.

İşletmelerin ve mamullerin yaşam seyri anlatılırken giriş-yükseliş-zirve-durağan-gerileme ve çöküş devirlerinden bahsedilir. Aslında toplumların yaşam seyri işletmelerin veya mamullerin yaşam seyrine çok benzemektedir. Tarih sahnesinde her toplumun bir çıkışı,yükselişi,zirvesi,gerilemesi ve çöküşü olmuştur. Ama Türk toplumunun çöküşü asla olmamıştır. Mutlaka onun bir alternatif devleti kurulmuştur. Tarihte her çıkışın bir inişi, her inişin bir çıkışı yaşandığına ve inişini yeni yaşamış, tekrar yükseliş ve zirveye doğru tırmanan Türkiye zirveye yakışır hedefler belirlemektedir. Siyasette, ekonomide, sporda, sanatta ve her alanda hedef yükselten Türkiye turizmde de dünya sıralamasında ilk beşin içerisinde olmayı hedeflemektedir.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 216
Yayın Tarihi: 2009
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786054031139
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 17cm x24cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR