0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Hobi / Discovery Channel: Natural World 2 - Naturel Dünya 2

%25
Discovery Channel: Natural World 2 - Naturel Dünya 2

Discovery Channel: Natural World 2 - Naturel Dünya 2

Yazar: Various

Kategori: Hobi

Yayınevi: Ataklı / Discovery Channel

Stok: 12

47.2 ₺

35.4 ₺

KİTAP HAKKINDA

Donmuş Krallık

Dünyanın en soğuk yerlerine yapılan uzun bir yolculuk. Kuzey kutup dairesinde anne kutup ayısıyla yavrularını, yemek ararlarken takip ediyor ve sığ su fokları kolonisini ziyaret ediyoruz. Glacier Koyu her yıl olduğu gibi göç eden kambur balinalara ev sahipliği yaparken, Alaska Körfezi'nde deniz ayıları ve kürklü fok balıkları birbirleriyle mücadele ediyor. Patagonya Sahili'nin açıklarında katil balinalar bir sahildeki fok balıklarına saldırıyor ve Antartika'da soğuğa dayanıklı imparator penguenleri izliyoruz..

Yağmur Ormanı'nın Ruhu

Yağmur Ormanı'nın Ruhu, Peru'nun en uzak ve el değmemiş milli parkı olan Manu Biosphere Reserve'e yapılan unutulmaz bir yolculuktur. Yerli Machiguenga kabilesinin günlük yaşamlarından görüntülerle zenginleşen program, bölgenin doğal tarihiyle yerlilerin mitolojik hikayelerini ve efsanelerini birleştirerek anlatmaktadır. Yağmur Ormanı'nın Ruhu, toprağın hikayesini, bu çok uzak ve muhteşem bölgenin efsane ve mirasını anlatmaktadır.

Okyanusları Anlamak

Açık denizlerde kocaman ve gizemli bir dünya var. Keşfedilmemiş türlerin yaşadığı yerler, ölümcül hastalıkların tedavisi ve hava durumuna ilişkin ipuçları var. Bu dünya tehlikeli ve tehdit edici ama aynı zamanda da çok güzel ve çekici. Okyanusları Anlamak küresel ısınmayla ilgili birçok soruyu, okyanuslardaki akıntıları, rüzgarları ve hava sistemlerini inceleyerek cevaplıyor.

Uçlarda Yaşamak

Dünya tehlikeli yerleri olan bir gezegendir, ancak hayvanlar insanların yaşayamayacağı bölgelerde yaşamayı başarmıştır. Kutup ayısının kürkten paltosu, dağ keçilerinin ince havayı soluyabilmek için değişime uğramış akciğerlerini ve aşırı su basıncına karşı koyabilen jelatin gövdeli deniz anaları ve diğerlerini bu bölümde izliyoruz.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 0
Yayın Tarihi: Belirtilmemiş
Cilt Tipi: Belirtilmemiş
ISBN:Belirtilmemiş
Kağıt Cinsi: Belirtilmemiş
Baskı Sayısı : Belirtilmemiş
Boyut : çokebatlı AD
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-01-07

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR