0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Ekonomi / İş Dünyası / Devrimci Girişimciler

%35
Devrimci Girişimciler

Devrimci Girişimciler

Yazar: Ömer Özkan

Kategori: İş Dünyası

Yayınevi: Hayykitap

Stok: 0

14.81 ₺

9.62 ₺

KİTAP HAKKINDA

Adnan Akdemir - AFM, Baybars Altuntaş - Deulcom, Nevzat Aydın - Yemek Sepeti.com, Emre Kurttepeli - Mynet, Alphan - Manas Brightwell, Haluk Okutur - Simit Sarayı, İbrahim Orhan - Orhan Holding, Hasan Yalınkaya - Goldaş, Hasan Vatan - Vatan Bilgisayar, Ayşen Zamanpur - Silk and Cashmere

Türkiye'de ve dünyada paradigma değişiyor. Bu paradigma değişimini başlatan en etkin grup ise endüstri yaratan girişimciler. Bazı girişimciler, daha önce akla gelmedik endüstrileri oluştururken bazıları hayal edilse de cesaret edilememiş işleri başlatıyorlar.

Paradigma Değiştirenler serisinin üçüncü kitabı işte bu devrimci girişimcilerle yapılan söyleşileri kapsıyor. Bir ülkeyi rekabetçi hale getiren, ekonomisini büyüten ülkenin girişimcileridir. Bu kitapta işlenen öyküleriyle girişimciler hangi alanlarda kuralları değiştirdiklerini, hangi alanlarda yenilik başlattıklarını, izledikleri farklı stratejileri, aldıkları riskleri paylaşıyorlar.

Kitap tüm okurlar için bir ufuk turu olacak. Kimbilir belki okurların içinden de ufuk çizgisinde dolaşmaya alışıp paradigma değiştirmeye soyunanlar olur...

Yönetim danışmanlarının ve üst düzey yöneticilerin ardından, girişimcilerin çalışma yaklaşımlarını, iş yapış şekillerini ortaya çıkaran eserleri ülkemize kazandırdığı için Ömer Özkan'ı tebrik ederim.

- Ali Koç - Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Kurumsal İletişim ve Bilgi Grubu Başkanı

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 263
Yayın Tarihi: 2010
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786054325184
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR