0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / İslam / İslam Tarihi / Toplumsal Dönüşümün Yasaları

%37
Toplumsal Dönüşümün Yasaları

Toplumsal Dönüşümün Yasaları

Yazar: Casim M. Sultan

Kategori: İslam Tarihi

Yayınevi: Mana Yayınları

Stok: 10

70 ₺

44.1 ₺

KİTAP HAKKINDA

Dünya çapında büyük değişikliklerin yankıları kulakları sağır ettiği, değişim çağrılarının her noktadan dillendirildiği tarihi bir dönemeçte İslam toplumları maruz kaldığı askeri ve kültürel tehditler karşısında hak için göğsünü siper ederek küllerinden yeniden dirilmenin arayışı içindedir.

İlk bakışta sahnede ümitlenmek için yeterli performans görünmüyorsa da toplumların tarihi serüveni hakkında bilgi sahibi olanlar her kalkınmanın uzun ve karanlık bir gecenin ardından geldiğini bilirler. Tüm toplumlarda olduğu gibi İslam Toplumu da artık gerçek bir kalkınma süreci içine girmiştir. Biraz zaman alsa da İslam’ın, kendisini yeniden dünya siyasi sahnesine güçlü bir şekilde çıkartacak güç ve olanaklara sahip olduğundan asla şüphe yoktur...

İşte bizim bütün emelimiz ve umudumuz da budur. İslam Toplumunun Yeniden Doğuşu için bizler, zihinlerde birikmiş soru işaretlerini cevaplandırmak, bu alanda oluşmuş beklentileri karşılamak için ve ümit ışığı olması düşüncesiyle İslam Toplumunun Yeniden Doğuşu serisini sizinle paylaşıyoruz.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 212
Yayın Tarihi: 2018
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786055793555
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 2
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR