0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / İnsan ve Toplum / Kişisel Gelişim / Etkili Test Çözme Teknikleri

%35
Etkili Test Çözme Teknikleri

Etkili Test Çözme Teknikleri

Yazar: Ahmet Akay Azak

Kategori: Kişisel Gelişim

Yayınevi: Gülhane Yayınları

Stok: 6

35 ₺

22.75 ₺

KİTAP HAKKINDA

Sınavlar bilgiyi ne kadar öğrendiğimizi kontrol etmek için bir ölçme yöntemidir. Dünyada farklı metotlarla farklılaşsa da kullanılan en önemli yöntemdir. Ülkemizde yapılan sınavların diğer dünya ülkelerinden farkı ise, sınav hazırlığının uzun yıllar boyunca devam eden ve yaşamımızı etkileyecek şekilde devam etmesidir.

Malumunuz ülkemizde sınav sayısı oldukça fazla olup, bu sürecin en etkili şekilde öğrencinin başarıyı yakalayabilmesi için tüm engelleri aşması gerekmektedir. Bu süreç içerisinde ya usta bir öğrenci olması veya ustalardan destek alması önemlidir. Kısacası; sana yardım edecek olan en büyük enerji içeceğin ümit olmalıdır.

İyi bir okul kazandın ve bu senin sevindiğin en güzel anlar. Ama bitti mi? Elbette hayır. Önünde başka sınavlar var. Pekâlâ, sınavını kazandın ve zamanı geldiğinde öğrencisi olduğun okuldan mezun olacaksın. Yarış bitiyor mu? Hayır. İyi bir iş için ve kariyer planlaması adına hayat denilen mücadeleye başlıyorsun.

Konfüçyüs der ki; Bilgi, insanı kuşkudan, iyilik; acı çekmekten, kararlı olmak; korkudan kurtarır. Hayat denilen sınavdan başarılı çıkmak için kararlı ve azimli olmak gerekir.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 120
Yayın Tarihi: 2021
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786055914912
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR