0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / İnsan ve Toplum / Kişisel Gelişim / Nasıl Muhteşem Olursunuz?

%30
Nasıl Muhteşem Olursunuz?

Nasıl Muhteşem Olursunuz?

Yazar: Michael Heppell

Kategori: Kişisel Gelişim

Yayınevi: Kuzey Yayınları

Stok: 15

17.95 ₺

12.56 ₺

KİTAP HAKKINDA

Potansiyelinize ulaşmak için üzerinizdeki ölü toprağını silkeleyin ve kendinize olan şüphenizi çöpe atın. Bu kitabı herkese tüm kalbimle tavsiye ediyorum.

-  Sara Cox, BBC

Her gün aynı şeyleri yapmaktan usandınız mı? Belirgin bir biçimde vasat olan bir hayat yaşamaktan bıktınız mı? İyi artık yeterince iyi değil mi? Sadece “idare ediyor” hissetmekten daha fazlasını mı istiyorsunuz?

Nasıl Muhteşem Olursunuz insanlara 10 yıldır muhteşem olmaları için yardımcı oluyor.

Bu uluslararası çok satan kitap, vasattan iyiye, iyiden muhteşeme kritik adımları nasıl atacağınızı gösteriyor. Hayatınızın her alanını, sosyal hayatınızı, ilişkilerinizi, eğitim ve iş hayatınızı muhteşem kılmanıza yardımcı oluyor.

Bu kitap şu anda tam olarak hangi noktada olduğunuzu bulmanızı sağlayacak araçlar verecek. Sonrasında ulaşmak istediğiniz noktayı ortaya çıkaracak ve oraya ulaşmak üzere stratejiler ve güçlü yöntemler geliştireceksiniz. Bunlar mümkün olduğunca hızlı, mümkün olduğunca ekonomik ve mümkün olduğunca eğlenceli olacak.

Ve bir kez muhteşem olmanın sırrını öğrendiğinizde, bunu hayatınızın her alanına uygulayabileceksiniz. İyi olmayın, Muhteşem olun!

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 300
Yayın Tarihi: 2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786059909112
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR