0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Türk Öykü / Kişisel Gelişim / Âşık Beyin

%32
Âşık Beyin

Âşık Beyin

Yazar: Daniel G. Amen

Kategori: Kişisel Gelişim

Yayınevi: Pegasus Yayınları

Stok: 0

150 ₺

102 ₺

KİTAP HAKKINDA

Aşk Ve Cinsel Hayatınızı Değiştirecek 12 Ders

Daha güçlü ilişkiler, derin bağlar ve daha fazla yakınlığın anahtarı elinizde! 
 
Herkes aşk hayatını nasıl iyileştireceğini öğrenmek ister ama çok az kişi beynin cinsel çekimde oynadığı, partnerimizle paylaştığımız heyecanı korumamızı ve güçlü bir bağ hissetmemizi sağlayan bütünleyici rolünü anlar. Dr. Daniel Amen’in son nörobilim araştırmalarına dayanan Âşık Beyin, anlayışla ve beyin fonksiyonunuzu geliştirerek aşk hayatınızı zenginleştirmenize yardımcı olacak on iki ders içeriyor. Nasıl daha kalıcı ve tatmin edici ilişkiler kuracağınız konusunda pratik öneriler ve bilgilerle dolu Âşık Beyin’de öğreneceklerinizden bazıları:
 
• Duygusal ve fiziksel yakınlık kalp hastalığını önlemeye, hafızayı iyileştirmeye, kanseri defetmeye ve bağışıklık  sistemini 
  güçlendirmeye nasıl yardımcı olur?
• Kadın ve erkek beyni arasındaki farklar algılarınızı ve cinselliğe ilginizi nasıl etkiler?
• Bilime göre ayrılık acısının bu kadar yoğun hissedilmesinin nedeni nedir ve acıyı hafifletmek için neler yapabilirsiniz?
• Depresyon, PMS, DEB gibi, çatışmaları körükleyen yaygın sorunlara çözüm getirecek sağlam ve kullanılması kolay teknikler nelerdir?
• Kendinizi partneriniz için nasıl unutulmaz kılabilirsiniz?
 
Âşık Beyin beynin aşk ve cinsellikteki rolüyle alakalı her şeyi açıklıyor ve size ihtiyaç duyduğunuz duygusal ve fiziksel yakınlık konusunda rehberlik ediyor.
 
“Tatmin edici bir aşka yelken açma konusunda sıcak, samimi bir rehber. Dr. Amen sanki çiftin salonunda oturup anlatıyormuş gibi yazıyor. Bir bilim insanı, âşık ve ebeveyn olarak Dr. Amen çift olarak durumumuzu anlıyor ve en iyi âşıklar ile dostlar olabilmemize yardım ediyor.”
Michael Gurian 
 
“Dr. Amen büyülemeye devam ediyor! Beyin durumumuzun ilişkilerimizi ve cinselliğimizi nasıl etkilediğini zekice açıklıyor. Hem kendi davranışlarımızı hem de (potansiyel) partnerimizinkileri nasıl anlayacağımız, ilişkilerin kötü yanlarından nasıl kaçınacağımız ve gerçekten istediğimiz hayatı nasıl yaratacağımız konusunda müthiş tavsiyeler vermeye devam ediyor!”
Dr. Hyla Cass
 
“Dr. Amen cinsel çekim nörobilimini, şeker dükkânına girmiş bir tur rehberi gibi ele alıyor.”
Los Angeles Times

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 304
Yayın Tarihi: 2020
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786052998267
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : Belirtilmemiş
Boyut : 13.5cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-01-07

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR