0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Türk Öykü / Kişisel Gelişim / Zirve Performansı

%32
Zirve Performansı

Zirve Performansı

Yazar: Brad Stulberg

Kategori: Kişisel Gelişim

Yayınevi: Pegasus Yayınları

Stok: 0

0 ₺

KİTAP HAKKINDA

Zirve Performansi
 
Yeni Başari Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin
 
Doğru zihniyeti benimseyip, tükenmişlikten kaçınarak hayatınızın
her alanında fiziksel ve zihinsel olarak üstün başarı sergilemek için Zirve Performansı’yla tanışın!
 
Hangi alanda çalıştığınız ya da elinizde ne tür bir görev olduğu fark etmez çünkü insan performansını artıran birkaç ortak ilke vardır. İster olimpiyatlara hazırlanıyor ister bir matematik teorisiyle çığır açmak istiyor isterseniz de sanatsal bir başyapıt ortaya koymaya çalışıyor olun, sizi büyük başarılara götürecek uygulamaların birçoğu aynıdır. Daha önce McKinsey & Company’de danışmanlık yapan, şimdilerde de sağlık ve insan performansı bilimi konusunda yazılar yazan Brad Stulberg ile olimpik atletlere koçluk yapan performans bilimcisi Steve Magness, Zirve Performansı’nda bu uygulamaların gizemini çözmek ve bunları herkesin en iyi performansını gösterebilmesi için anlaşılır kılmak amacıyla el ele veriyor.
 
Bir kitap olarak türünün ilk örneği olan Zirve Performansı (atletik, entelektüel, sanatsal gibi) çeşitli becerilerin en iyi performansçılarının ilham verici hikâyelerini, her alanda performansı artıran bilişsel ve nörokimyasal faktörlere dair son bilimsel bulgularla bir araya getiriyor. Aynı zamanda performans artırıcı görevi görebilecek ancak geleneksel olarak göz ardı edilen yeni bağlantıları gün yüzüne çıkarıyor. Sonuç ise okurların (sıkı çalışma ve dinlenme döngüleri arasında gidip gelmek, verimi artırmak için zihni ve bedeni hazırlamak, benliği aşan bir amaç geliştirip onun gücünden yararlanmak gibi) çeşitli yollarla performanslarını nasıl artıracaklarını öğreneceği, insanların hayatını değiştirmeye muktedir bir kitap!
 
Büyük performans bilimini ve çeşitli becerilerin büyük performansçılarının hikâyelerini gözler önüne seren Zirve Performansı, başarının sırlarını ortaya döküyor ve okurlara bunlardan nasıl faydalanabilecekleri konusunda rehberlik ediyor. Siz de “oyununuz” ne olursa olsun, onu bir sonraki seviyeye çıkarmak istiyorsanız, aradığınız yol haritasını Zirve Performansı’nda bulabilirsiniz.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 280
Yayın Tarihi: 2022
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786052999578
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : Belirtilmemiş
Boyut : 13.5cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2022-12-21

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR