0
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
0

Anasayfa / Çocuk Kitapları / Hikayeler / Montessori Öykülerim - Yazlık Elbise

%30

Montessori Öykülerim - Yazlık Elbise

Yazar: Eve Herrmann

Kategori: Hikayeler

Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

Stok: 20

35 ₺

24.5 ₺

KİTAP HAKKINDA

Bu seride Montessori eğitim sistemi temel alınarak yazılmış yalın, şiir gibi öyküler yer alıyor. Seride yer alan öykülerde Liv ve Emma adlı iki kız kardeşin gündelik hayatlarında karşılaştıkları sorunlar, paylaştıkları deneyimler anlatılıyor.

Her kitabın sonunda konuya uygun bir de etkinlik önerisi bulunuyor. Böylece çocuklara tekrar etme imkânı sunan Montessori eğitimine uygun olarak, okur kitabı okuduktan sonra ele alınan konuyu pekiştirebiliyor.

Montessori pedagojisi üzerine uzmanlaşmış ve bir Montessori atölyesinin kurucusu olan Fransız yazar Herrmann kendi iki kızından esinlenerek bu öyküleri kaleme almış. Seride doğayı gözlemlemek, duygular ve birlikte iş yapmak gibi farklı konulara değiniliyor.

Yazlık Elbise

Sonunda yaz gelmişti. Liv mavi elbisesini giymek için sabırsızlanıyordu, ama elbise artık ona çok kısa geliyordu. Kardeşi Emma’ya ise tam olmuştu. Elbisesini vermek istemeyen Liv çok sinirlendi. Bu öfkeyle nasıl başa çıkmalıydı?.. Kitapta ayrıca öfkeyle nasıl başa çıkabileceğimize dair bir etkinlik önerisi bulunuyor.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 28
Yayın Tarihi: 2019
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786052079003
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Baskı Sayısı : 2
Boyut : 17cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Çevirmen: Ece Nahum , Burcu Ünsal Çeküç
Güncellenme tarihi: 2023-01-03

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR