0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Çocuk Kitapları / Okul Öncesi Çocuk Kitapları / Çevreci Kitaplar 1 : Nerede Bu Fil?

%30
Çevreci Kitaplar 1 : Nerede Bu Fil?

Çevreci Kitaplar 1 : Nerede Bu Fil?

Yazar: Barroux

Kategori: Okul Öncesi Çocuk Kitapları

Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

Stok: 39

65 ₺

45.5 ₺

KİTAP HAKKINDA

Sizlere Çevreci Kitaplar serimizin ilk kitabını sunuyoruz! Aynı zamanda bu bir ‘sessiz kitap’tır. Türkiye’nin WWF-Yeşil Ofis sertifikalı ilk ve tek yayınevi olarak doğayı korumanın önemini vurgulamak ve çocuklarda çevre bilinci yaratmak amacıyla Çevreci Kitaplar serisini oluşturduk.

Redhouse olarak gerek dünyada, gerekse ülkemizde doğanın korunmasına işaret etmeyi misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Bu kapsamda Orman Haftası’na özel olarak yayımladığımız Nerede Bu Fil?, serinin ilk kitabı olarak karşınızda...

Ormanların yok edilmesi ile birlikte, ormandaki canlıların da yaşam alanlarını nasıl kaybettikleri, bu kitapta basit bir saklambaç oyunu aracılığıyla anlatılıyor. Nerede Bu Fil? ayrıca bir ‘sessiz kitap’ olma özelliğini taşıyor. Tamamen metinsiz ya da çok az metinle hazırlanan bu kitaplarda, hikaye temel olarak resimlerle anlatılıyor. Bu bakımdan çocukların hem hayal güçlerini geliştirecek hem de onlara eşsiz bir okuma deneyimi kazandıracak bir kitap! Nerede bütün bu ağaçlar?

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 32
Yayın Tarihi: 2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786054119899
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 24cm x28cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR