0
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
0

Anasayfa / Çocuk Kitapları / Hikayeler / Püskül ile Zeytin Anlaşamıyor

%37

Püskül ile Zeytin Anlaşamıyor

Yazar: Christian Lamblin

Kategori: Hikayeler

Yayınevi: Tudem Yayınları

Stok: 3

11 ₺

6.93 ₺

KİTAP HAKKINDA

Zeytin okula gitmek istemiyor. Çünkü Zeytin'e göre okul hiçbir işe yaramıyor. Cingöz karanlıktan korkuyor. Üstelik bu korkusu canına tak etmiş durumda! Zıpır televizyon izlemekten kendini alamıyor. Hatta seyrettiği programlar rüyalarına bile girmeye başladı! Püskül ile Zeytin'in arasına ise kara kedi girdi. Öyle ki; sudan bir sebep yüzünden yaşadıkları anlaşmazlık sınıf arkadaşlarının huzurunu kaçırıyor. Evet, birileri Zeytin, Cingöz, Püskül ve Zıpır gibi çocuklara yol göstermeli. Peki ama nasıl?..

Farklı dillere çevrilen birçok eseri ve ilham verici konferans konuşmalarıyla dünya çapında saygın bir yeri olan Fransız yazar Christian Lamblin'den; özgün, faydalı, aynı zamanda eğlenceli bir seri: Dene, Yanıl, Öğren!

Okulöncesi çocukların, sıklıkla yaşadığı yersiz korku ve ısrarcı davranış temelli sorunları aşabilmeleri için yaratılan dizinin benzerlerinden en büyük farkı, ünlü çocuk doktoru Edwıge Antıer'nin ebeveynlere özel hazırlamış olduğu rehber. Soru cevap şeklinde, bilimsel açıklamalar ve öneriler ışığında şekillenen yardımcı kaynak niteliğindeki bu rehberde, basit ve kullanılabilir bilgilerin tümü kitabın özgün hikâyesiyle uyum içinde; hem anne baba hem de çocuk için bir okuma ahengi yaratıyor.

Çocukların sosyal yaşama adapte olma sürecinde üstesinden gelmekte zorlandıkları birtakım duygu ve davranışları mercek altına alan Dene, Yanıl, Öğren!, çocuklara ve dolayısıyla tüm anne babalara hayatı kolaylaştırıyor.

Hayat çok güzel!

Küçük detayları aş geç, büyük mutlulukları keşfet.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 9
Yayın Tarihi: 2013
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9789944697965
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : Belirtilmemiş
Boyut : 20cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-02-02

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR