0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Polisiye / Altın Gözlüğün Esrarı - Sherlock Holmes

%40
Altın Gözlüğün Esrarı - Sherlock Holmes

Altın Gözlüğün Esrarı - Sherlock Holmes

Yazar: Sir Arthur Conan Doyle

Kategori: Polisiye

Yayınevi: Martı Yayınları

Stok: 75

19 ₺

11.4 ₺

KİTAP HAKKINDA

Kanunun diğer yanında yer alsaydım, en başarılı suçlu olurdum. -Sherlock Holmes

İnsan beyninde çözülmeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır. O arzuların karanlık olanlarına gelince; iste onlar oldukça soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar. Benim işim, karanlıkta kalmış bu insanların yol açtığı kötülükleri sona erdirmek. Suçluları ayrı ayrı çözümlemeyip, her kılığa bürünebilme yeteneğimle doğru izlerin peşinden gittiğime inanıyorum. Uyguladığım yöntemler ise, en az izini sürdüğüm suçlular kadar farklı. Ve şunu bilmenizi isterim ki, kesinlikle hepsi işe yarıyor.

Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes, kendine özgü karakteri ve yaşadığı birbirinden farklı maceralarıyla uzun yıllardan beri siz okurları etkisi altında tutmaya devam ediyor.

Çarpıcı hikayelerden oluşan bu eser, sizi insan zekasını zorlayan tuhaf suçlar ve cinayetler dünyasında gezdirirken, gerçeğe giden bir yolda yalnız olmadığınızı da hissettiriyor.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 144
Yayın Tarihi: 2020
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786051868790
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 12
Boyut : 12cm x19cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR