0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Akademik / Bilgisayar ve Teknoloji / Programlama / Yeni Başlayanlar İçin Adobe After Effects CC El Kitabı

%13
Yeni Başlayanlar İçin Adobe After Effects CC El Kitabı

Yeni Başlayanlar İçin Adobe After Effects CC El Kitabı

Yazar: Ebru Ağaoğlu Ercan

Kategori: Programlama

Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

Stok: 0

44 ₺

38.28 ₺

KİTAP HAKKINDA

Adobe After Effects programı; çizgi filmden özel efekte, hareketli görüntü tasarımından, web tasarımına, iki boyuttan üç boyuta, animasyonun tüm alanlarına hitap eden bir uygulamadır. Günümüzde özellikle sosyal medya ve Metaverse evrenine geçişle beraber, animasyon oldukça popüler hale gelmiştir. Animasyon yapmak isteyen biri, bu programı mutlaka öğrenmelidir.

After Effects ile ilgili internette ve piyasada bulunan kaynak kitaplarda, çok yoğun ve ayrıntılı bilgi mevcuttur. Birçok kaynak, programı genel ve ayrıntılı bir yardım kitabı gibi tanıtmaktadır. Bu kadar detaylı bilgi, animasyona yeni başlayan biri için, başlangıç aşamasında çok fazla gelebilir. En iyi öğrenme yöntemi, uygulama yapmaktır. Bu sebeple bu kitapta tüm bilgiler, uygulamalar üzerinden verilmiştir.

İnternet ve özellikle Youtube ‘da birçok eğitici video bulunmaktadır. Ancak sayısız ve birbirinden bağımsız başlıklardaki içerikler nedeniyle, başlangıç seviyesindeki biri için bu tarz bir öğrenme şekli, Amazon ormanlarında kaybolmak gibidir. Oysa öğrenim süreci eklektik değil, sıralı olmalı ve bilgiler birbirini pekiştirmelidir.

Eğer After Effects programını yeni öğrenmeye başlıyorsanız, temel bilgileri uygulamalar üzerinden öğrenmek, devasa bir bilgi yığının içinde boğulmamak için, bu kitap tam size göredir. Kitapla birlikte verilen uygulamalara karekod yardımıyla ulaşacak, tarif edilen çalışmaları adım adım takip edebileceksiniz. Animasyon dünyasına yaptığımız bu yolculuktan sonra, kendi hareketli tasarım çalışmalarınızı çok rahatlıkla yapabiliyor olacaksınız. Bu sayede sinema, TV, oyun, web ve sosyal medya alanlarında kullanılan animasyonları yapma konusunda cesaretiniz kırılmayacak, bu capcanlı ve eğlenceli dünyaya siz de adım atabileceksiniz.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 112
Yayın Tarihi: 2022
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786258325812
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 16cm x23cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR