0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Çocuk Kitapları / Referans Kitaplar / Hedefimiz Matematik - Okul Öncesi

%30
Hedefimiz Matematik - Okul Öncesi

Hedefimiz Matematik - Okul Öncesi

Yazar: Katy Pike

Kategori: Referans Kitaplar

Yayınevi: 1001 Çiçek Kitaplar

Stok: 22

75 ₺

52.5 ₺

KİTAP HAKKINDA

Matematik artık çok daha eğlenceli…

Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.

Hedefimiz Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak kitabın en önemli hedeflerinden biri olmuştur.

Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hale getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.

Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği eğlenceli bir oyun haline getiriyor!

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 106
Yayın Tarihi: 2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786053412243
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 21cm x27cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR