0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Roman / Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde

%37
Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde

Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde

Yazar: Marcel Proust

Kategori: Roman

Yayınevi: Mirhan Kitap

Stok: 13

180 ₺

113.4 ₺

KİTAP HAKKINDA

Kayıp Zamanın İzinde eserinin 1919 Goncourt ödüllü ikinci cildi Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde’de anlatıcı, çocukluktan ergenliğe geçişteki anılarını okurla paylaşıyor. 
Kitabın ilk bölümü anlatıcının Swann ailesiyle ilişkisine odaklanırken, ikinci bölümü Paris’teki ilk aşkı Gilberte’den yavaş yavaş uzaklaşmasının ardından yaz tatili için 
büyükannesiyle birlikte gittiği sahil kasabası Balbec’te tanıştığı yeni arkadaşlarına ve ileride hayatında büyük bir yer kaplayacak olan Albertine’e odaklanıyor. 
Bu kızlardaki başlıca çekicilik, denize karşı açan gül tomurcuklarıyla aynı bölünmez ortaklıktı; onları tanımadığım zamanlarda, herhangi birini gördüğümde,  küçük çetenin çok uzakta olmadığını anlamamı sağlardı. Şimdi bile içlerinden birini görmek beni büyük bir sevincinin yanı sıra, tanımlayamayacağım bir  seviyeye kadar, diğerlerinin de onun peşinden geldiklerini görmenin ve o gün gelmeseler bile, gelenin diğerlerine benim sahilde olduğumu söyleyeceğini  bilmenin düşüncesi de bir sevinç oluşturuyordu içimde.”

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 448
Yayın Tarihi: 12-2022
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786258297683
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 13.5cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-07-18

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR