0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Şiir / Gülümse

%40
Gülümse

Gülümse

Yazar: Kemal Demirel

Kategori: Şiir

Yayınevi: Yason Yayıncılık

Stok: 59

54 ₺

32.4 ₺

KİTAP HAKKINDA

Bu kitabında Umut adlı şiir kitabından biraz farklı olarak bir temaya daha fazla yer verir Kemal Demirel: Aşk. Aşk olmalı/ Yaşadıkça herkesin / Duymalı onu / Yağmur damlalarında / Kar tanelerinde... dizleriyle aşka duyduğu ihtiyacı anlatır. Zaman kavramının içinde eritir aşkı. Kar tanesine yazar sevgisini. Çayın yudumuyla içine alır hasretini misafir eder sonsuza dek.

Barışa özlem şiiriyle dünyaya haykırıp savaş topunun ucuna korkmadan ipten salıncak kurar, yarınlar ve umut için.

Demirel; görülüyor ki bu kitabında da bizlere umut olmayı başarmış. Bizi aşkına sevgisine çocukluğuna hüznüne isyanına ayrılığına dostluğuna ortak etmiş. Dizelerinizle yüreğimiz arasıan kurduğunuz köprüde olmak bizi mutlu ediyor. Teşekkürler Kemal Demirel.

Aysun Keser

Duyguları sade biçimde ifade eden şiirler... Abartmadan, olduğu gibi. Uğruna yazılanı da kandırmaz okuyanı da. Tertemiz yürekten sıcak sıcak çıkarlar. Sevmeyi hatırlatırlar. Biz büyüdükçe küçülen sokaklarımızda dolaştırır bizi bu mısralar. Kemal Bey´in şiirleriyle gülümsemeye...

Hatice Amcaoğlu

Tank namlusuna salıncak kuran çocuk ile savaşı durdurmak isteyen her şeye rağmen gülümse diyerek acıları unutturan ve umut et sevgilim mısralarıyla bizi yaşamaya, sevmeye çağıran Kemal Bey... Şiirleriniz yaşasın var olsun...

H. Gümrah Eralp

Eskiler der ki Bir şeyi kırk kere söylersen olur. Kemal Demirel´in şiirlerini üst üste okumanızı tavsiye ederim. Bitirdiğinizde içinizde bir umut olacak. Sanırım o umuda tutunabilirsek de dünya daha güzel bir yer olacak.

Furkan Gezer

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 88
Yayın Tarihi: 2018
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786059481533
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR