0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Söyleşi / Yirmi Yazar Fotoğraf-Söyleşi

%25
Yirmi Yazar Fotoğraf-Söyleşi

Yirmi Yazar Fotoğraf-Söyleşi

Yazar: Lütfi Özgünaydın

Kategori: Söyleşi

Yayınevi: İlke Basın Yayım

Stok: 11

200 ₺

150 ₺

KİTAP HAKKINDA

Lütfi Özgünaydın Yaşar kemal çalışmasından sonra, Türk edebiyatın da yirmi Yazar ının fotoğraflarını çekerek söyleşiler yaptı. Feridun Andaç ve Murat Yalçın ın danışmanlığıyla edebiyat dünyasından yirmi yazar seçildi.
Adnan Binyazar, Ayşe Kulin, Adnan Özyalçıner, Doğa Hızlan, Fürüzan, Cevat Çapan,Feridun Andaç Zülfü Livaneli, Zeynep Oral, Buket Uzuner, Özdemir İnce, Yalvaç Ural,Haydar Ergülen, Nedim Gürsel, Latife Tekin, Müge İplikçi, Nursel Duruel, Murat Yalçın, Gültekin Çizgen
Lütfi Özgünaydın Önce yazarların fotoğraflarını çekti. Her yazardan kırk fotoğraf seçip onların sevdiği müzik eşliğinde gösteriler yaptı. Gösteriler sonun da yazarları karşısına alarak sorular sordu sohbet etti. Bu söyleşiler kayıt edildi. Daha sonra bu söyleşiler çözümlendi ve yazıya döküldü. Tüyap ın desteğiyle Fotoğraflar ve söyleşiler bir kitap haline dönüştürüldü.
Lütfi Özgünaydın “ Tüyüp a, Bülent Ünal açok teşekkür. Edebiyat dünyası için ilk kez böyle kapsamlı bir kitap yapıldı. Her yazar dan muhteşem cümleler var. Onlar sanatı edebiyatı yorumladılar. Her yazar dan 5 fotoğraf seçtim ve söyleşileri bu kitapta yayımladım. Okurlar için çok anlamlı değerli bir kitap oldu. Edebiyat dünyasına, okurlarıma ithaf ediyorum.” dedi.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 190
Yayın Tarihi: 2022
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9789758069422
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 23cm x22cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR