0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Türk Edebiyatı / Ölüm Korkusu

%37
Ölüm Korkusu

Ölüm Korkusu

Yazar: Özcan Atacık

Kategori: Türk Edebiyatı

Yayınevi: Cinius Yayınları

Stok: 2

345 ₺

217.35 ₺

KİTAP HAKKINDA

Her şey Asile gelen sürpriz bir mesajla başlar. İzmir Atatürk Liseli Asil ve Orhan son sınıf öğrencisi iki arkadaştır. Kendilerini bir anda istihbarat örgütü içerisinde bulan ve tüm yaşamları, örgütün acımasız kurallarının ve uygulamalarının ördüğü ağa takılan iki gencin sonları da istihbarat örgütlerinin acımasız yasasıyla noktalanır.
Orhanı (kod adı Murat) Orman Fakültesi eğitimine yönlendiren örgüt amacına ulaşmıştır. Geç de olsa asistanı Muratın köstebek olduğunu anlayan hocasıProfesör Dr. Erhard Gris- word, köstebeğini silah olarak kullanarak örgütünden intikam almayı planlar.

Prof. Griswordın gizli mesajının, Murat tarafından deşifresi herkes için sonun başlangıcıdır. İntikam için ölümü göze alan hoca, bunda başarısız olsa da, bir kez yakalandığı ahtapotun güçlü kollarından kendisini kurtaramaz. Artık Prof. Dr. Erhard Griswordun kaderi, tüm ailesinin ortak kaderidir.

Özcan Atacık 1940 Kayseri doğumlu yazar. İlk eğitimini Talas Amerikan Kolejinde aldı. İzmir Atatürk Lisesinden sonra İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde lisans eğitimi yaptı. Uzun yıllar devlet hizmetinde çalıştı. Ölüm Korkusu yazarın ilk romanıdır.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 495
Yayın Tarihi: 2013
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786051277592
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR