0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Roman / Vanilya Pasajı - Gidenler Kalanlar

%30
Vanilya Pasajı - Gidenler Kalanlar

Vanilya Pasajı - Gidenler Kalanlar

Yazar: Zeynep Zorlu

Kategori: Roman

Yayınevi: Lora Yayıncılık

Stok: 0

52 ₺

36.4 ₺

KİTAP HAKKINDA

Vanilya Pasajı, 1920’lerde İstanbul’da bir yangın yerinden 2000’li yılların İstanbul’una uzanıp farklı bir yangına doğru koşan insanların hikayesi. Vatan sevdalısı genç Narin ile işgalcilerle iş birliği yapan Rum delikanlı Niko’nun tüm imkansızlıklara rağmen bir araya gelen kalplerinden geçirdikleri dilekler onları, hayatlarının sonlandığını düşündükleri alevlerin içinden gelecek yüzyıla taşır. Gözlerini açıp kendilerini başka bir zamanda, hali işgalden daha beter olan toplumun koparılan ve kavgaya itilen iki ayrı kanadında bulduklarında bir yandan buna alışmaya çalışacak, bir yandan da yüreklerinde bir diğerine karşı duydukları inançla birbirlerini bulmaya çalışacaklardır. 
 
Kahramanlarımız başlarına gelen çarpıcı gelişmeler ile nasıl yüzleşecek? Küçük dünyalarının kocaman sorunlarına birlikte göğüs germeye çalışan altı gencin akıbeti ne olacak? Gidenler ve Kalanlar, Uyanış ile başlayan hikayeyi sonlandırırken, onlarla beraber bu yolculuğa çıkan herkesi Vanilya Pasajı’nın bir zaman tüneli hissi veren koridorlarındaki umut ve hüznü birlikte hissetmeye davet ediyor.

Etkileyici kurgusu, dikkate değer karakterleri, birçok duyguyu bir arada yaşatan atmosferi ve birbiri ile kesişen kültürel değerlerimizi vurgulayan anlatımı ile Vanilya Pasajı serisi, bir arada kalmanın, birbirine tutunmanın, diğerinden güç almanın önemi üzerine bir hikâye anlatıyor.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 412
Yayın Tarihi: 2021
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786257638982
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR