0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Yemek Kitapları / Türk Mutfağı / Sizin İçin Pişirdiler

%30
Sizin İçin Pişirdiler

Sizin İçin Pişirdiler

Yazar: Cüneyt Ayral

Kategori: Türk Mutfağı

Yayınevi: Oğlak Yayıncılık

Stok: 8

84 ₺

58.8 ₺

KİTAP HAKKINDA

“İstanbul’da tanıdığım ve kimisi ile uzun yıllar tanıştığım, kimisini yeni keşfettiğim şeflerden rica ettim, her biri sizlere yedi tane yemek yaptı, ama öyle yemekler seçtiler ki, hem onların mutfağını evinize taşımız olacaksınız, hem de onların yaptığı gibi kolayca bu yemekleri yapabileceksiniz.

Şefler bir lokantanın imzasıdırlar. Dünyanın pek çok ülke-sindeki önemli lokantaların sahipleri, orada mutfakta yemek pişiren şeflerdir. Türkiye’de iyi yemek tüketiminden önce, “şimdilik” mekânların tüketimi önde gidiyor. Bu yüzden bu kitabın şeflerini seçerken ya lokantalarının sahibi olma-larına özen gösterdim ya da lokantaları ile bütünleşmiş olmalarını istedim.

Kitabın fotoğraflarını, bu işi Türkiye’de en iyi yapanların başında gelen Mustafa Dorsay çekti. Onun “natürmort” ta-dındaki fotoğrafları sayesinde, yemeğin tüm ayrıntılarını görebilecek ve siz de kendi tabaklarınızı aynı özenle hazırla-yabileceksiniz. İşte sizlere tokunuzu giyinmek, önlüğünüzü takmak için bir fırsat... Heyecanla hazırlayın... Afiyetle yeyin...”

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 136
Yayın Tarihi: 2014
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9789753298650
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-01

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR