Sepetim (0) Sepetimi Göster
%15
Herotürk İmparatorluğa Veda ve Mustafa Kemal | Fehmi Demirbağ | kitapa

Herotürk İmparatorluğa Veda ve Mustafa Kemal

Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Herotürk İmparatorluğa Veda ve Mustafa Kemal
Herotürk İmparatorluğa Veda ve Mustafa Kemal
Efor Yayınları
10.20
Türkiye'nin ilk Çizgİroman Kahramanının Maceraları Devam Ediyor!..

"KURTULUŞ SAVAŞI HİÇ BÖYLE ANLATILMADI..."
"Yılın HeroTürk'ü" Yarışması ve Yepyeni Bir Gündemle!
"HeroTürk" Ertuğrul ve arkadaşlarının maceraları artık tiyatro sahnesinde de devam ediyor.

Ak Parti İstanbul Milletvekili İdris Güllüce
"Tamamen yerli ve milli olan HeroTürk uzunca zamandır çocukların dünyası için beklenen bir kahramandı.
Ayrıca sosyal sorumluluk projesi ile de dikkat çeken HeroTürk bundan sonra yapacağı her türlü faaliyette bizi yanında bulacaktır.
Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı
"HeroTürk kitabı ve projesi beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Ayrıca projenin bir ayağında yeğenimin isminin de geçmesi heyecanımı misliyle artırmıştır."
Gazeteci Fikri Akyüz
"Kendi geçmişimize döndüğümüzde de görürüz ki hatıralarımızı parselleyen yabancı menşeli kahramanların maceralarının aynı zamanda çocuk eğitimi için nasıl önemli olduğunu vurgulamaktadır. Bunun için HeroTürk'ün, geç kalmış bir çalışma olarak Türkiye için çok önem arz ettiğini belirtmem gerekir."


Osmanlı İmparatorluğunun yıkılışının hazin hikayesidir, kitabımızın ana konusu. Biri Ermeni bir kız çocuğu ile diğeri sakat bir Türk çocuğunun arkadaşlıklarının izinde kasıp kavrulan Anadolunun düşman çizmeleri altındaki günlerini yaşarız satır aralarında.

Çanakkaledeki dram yüreğimizi burkar. Kahramanlarımızdan İbosanjonun memleketi Nijeryadaki ayrılıkçı terör ile gönderme yaparız günümüz Türkiyesine. Mr. Nosamın silah satmak uğruna terörü nasıl tahrik ettiğini görürüz.

Mustafa Kemal şahsında millette beliren umuda atıfta bulunuruz yaşanılan maceralarla. Moskovadır, ayrıca örtüşük başka bir hikayemizin yaşam alanı bulduğu yer. Fuego kıskacı iklim değişikliklerine yol açacak bir buluştur ve asla Mr. Nosamın eline geçmemelidir. Yılın Herotürk ü yarışma projesi bu kitabımızın iyiliğe atıfta bulunduğumuz sosyal sorumluluk teklifini içermektedir.
Kapat