Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Son Şans'a Hoşgeldiniz | Hope Ramsay | kitapambari.com

Son Şans'a Hoşgeldiniz

Çeviren: Sara Rina Eskenazi
Kargoya 2 iş gününde teslim edilir
Son Şans'a Hoşgeldiniz
Son Şans'a Hoşgeldiniz
Eksik Parça Yayınları
14.00
Sevgili okuyucu,
Evet, biliyorum, belki de kasabamız alışılagelmişin çok dışında bir yer ama burada sürekli garip ve mükemmel mucizeler gerçekleşiyor.
Yıllardır Kes Kıvır adında bir güzellik salonu işletiyorum ve buraya bir ziyaret için gelip bir ömür boyu kalan çok sayıda insan gördüm. Mesela kasabaya yeni gelen Janee bakın. Bir şeylerden kaçtığına yemin edebilirim. Cebinde sadece 5 dolarla kasabaya geldi ama hayata yeni bir başlangıç yapmak için ne kadar hevesli olduğunu görebiliyorum. Tabii oğlum Clayin hayatını, farkına bile varmadan, altüst etmiş olması da başka bir mesele...
Aslında buna şükretmek lazım çünkü Clayin o müzik grubundan ayrıldığından beri yaptığı tek şey inzivaya çekilmekti. Jane ile şansını denemeli. Zaten ne kadar ondan kaçmaya çalışırsa çalışsın, sonunda ikisinin de aynı yolun yolcusu olduğunu öğrenecek.
Peki, dedikoduyu bırakıp Millienin permasını kontrol etmem gerek. Son Şansa uğradığınızda bizi de ziyaret etmeyi unutmayın. Kasabanın en son dedikoduları burada ve kahve ikram etmekten de mutluluk duyarız.
Çok yakında görüşmek dileğiyle,
Ruby Rhodes.
Kapat