İndirimler

Artık Kitapambari.com'da üyeler daha özel avantajlara sahip, indirimlerin aktif olması için öncelikle üye girişi yapmalısınız. 

İndirimler, kitaplar, yazarlara, kategorilere veya yayınevlerine özel olabilir. Size Özel İndirimleri kitapların detay bölümlerinde ve kitapları sepetinize eklediğinizde görebilirsiniz. 

Üyelere Özel indirimlerden faydalanmak için lütfen üye olunuz.

Tüm üyelerimiz sitemizdeki tüm kitaplar +%2 indirim ile almaktadırlar. Fakat düzenli sipariş veren üyelerimiz için bu oran +%5 tir. 

 

Tüm üyelerimizin sepetleri düzenli aralıklarla kontrol edilmektedir. Bu kontroller sırasında üyelerimize farklı indirim avantajları teklif edilmekte sepetlerine ekstra indirimler tanımlanmaktadır. Düzenli sipariş veren müşterilerimiz için ayrıca indirimler tanımlanmaktadır.

 

Her türlü sorunuz için destek@kitapambari.com adresine e-posta gönderebilir, yada WhatsApp numaramızdan ( +905544999057 ) bize mesaj atabilirsiniz.

Kitapambari.com ekibi olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

KAMPANYA BAŞLADI:

Üyelere Özel İndirimi +%5 olarak değiştirdik. Fırsatı Kaçırmayın 

Not: Sınırlı Sayıdaki özel fiyatlı ürünler hariçtir. Sepet sayfasında ürüne uygulanan toplam indirim gösterilir. Ürün detay sayfalarında "size özel" ibaresi ile sepete ekleyeceğiniz zaman ödeyeceğiniz tutar gösterilir.

 

 

 

Kapat