Sepetim (0) Sepetimi Göster
%20
Sonsuza Dek Amber | Kathleen Winsor | kitapambari.com

Sonsuza DekSonsuza Dek Amber

Çeviren: Yeliz Üslü
33,60 TL
- +
42,00 TL
%20
Sepete Ekle
Sonsuza Dek Amber
Sonsuza Dek Amber Sonsuza Dek
Artemis Yayınları
33.60

Amber St. Clare, henüz on altısında hamileydi, beş parasızdı ve Londranın tehlikeli sokaklarında tek başınaydı. Ancak keskin zekâsı, gözü karalığı ve dillere destan güzelliği sayesinde Restorasyon Dönemi İngilteresinde bir kadının erişebileceği en yüksek noktaya erişecek; fahişelerin, haydutların ve katillerin arasından sıyrılıp saraya terfi eden bu genç kadın, hem Büyük Vebayı, hem Londra Yangınını yaşayacaktı. En yoksulundan en soylusuna sayısız erkeğin -ve kadının- gönlünü fetheden Amber, daima tek bir adama bağlıydı. En çok sevdiği ve asla elde edemeyeceği o adam, bir mucize kadar uzaktı ona.
Okurken kendinizi kaybedeceğiniz, elinizden bırakamayacağınız bir roman... Yıllarca önce nasılsa,
hâlâ aynı sarsıcılıkta müthiş bir hikâye.
-Barbara Taylor Bradford, romanın önsözünden
Sonsuza Dek Amber, 1944te yayınlandığında bir hafta içinde 100.000 kopya sattı. Yayınlandığı on yıl içerisinde, hemen hemen bütün kitaplardan fazla sattı ve üç milyondan fazla kopyaya ulaştı. Tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz, zamanını aşan bu şaheserde unutulmaz bir aşk hikâyesine tanıklık edeceksiniz.

Kathleen Winsor, 1919da doğdu. 1944te yazdığı ilk romanı Sonsuza Dek Amberla dünya çapında üne kavuştu. Yazar, 2003te New Yorkta hayatını kaybetti.

Kapat