Sepetim (0) Toplam: 0,00
%40
Postiga Yayınları | 13 Saat + 1 Ömür | Hasan Saraç

13 Saat + 1 Ömür

Etiket Fiyatı : 13,89
İndirimli Fiyat : 8,33
Kazancınız : 5,56
9786054799039
613712
13 Saat + 1 Ömür
13 Saat + 1 Ömür
Postiga Yayınları
8.33

Bir sabah uyandınız, kim olduğunuzu bilmiyorsunuz. Bir otel odasındasınız. Sizin için her şey yabancı. Görüntünüze şaşkınlıkla baktıktan sonra hatırlamaya çalışıyorsunuz. Hayır yok. Siz kendiniz için dünyadan yok olmuşsunuz. Okuduğunuz kitaplar, izlediğiniz filmler yerli yerinde ama gerisi kapkaranlık...
Sahi ne yaparsınız?..

"13 Saat + 1 Ömür" kayıp bir ruhun izini sürüyor. Soluk soluğa geçmişine doğru yola çıkan Erol Adoni tüm hayatıyla yüzleşiyor. Yolculuğuna dünyaca ünlü bir psikiyatrın rehberliğinde çıkıyor. Kimi zaman Moda'daki çocukluğuna yol alıyor, kimi zaman sinagogta ergenliğe geçişini hatırlıyor. Boğaziçi Üniversitesi'nde heyecanla geçen ilk gençliğin ardından Boston'da aşkla tanışıyor.

İtalyan dedenin üzüm bağlarından kelimeler dünyasına, kaybolup gidiyor.

Hasan Saraç bir zoru başararak Türkiye'de ilk defa girişilen bir projeyi gerçekleştirdi. Edebiyat Haber Sitesi'yle çıktıkları bu yolda interaktif bir roman yazdı. Her hafta okurlarından yönlendirme mesajları aldı, kimi bazen acımasız eleştiriler, çoğu kez yüreklendiren, ilham veren mesajlar... Sonuçta Hasan Saraç'ın akıcı kaleminden bu özgün roman ortaya çıktı:

Ortak Roman, "13 Saat + 1 Ömür"

Bambaşka bir deneyim yaşamak istiyorsanız, siz de bu serüvene katılın.

Kapat