Sepetim (0) Toplam: 0,00
%37
Erko Yayıncılık | Allah Allah Bizim Kontesi Kim Sevdi? | Mine G. Kırık

Allah Allah Bizim Kontesi Kim Sevdi?

Etiket Fiyatı : 12,96
İndirimli Fiyat : 8,16
Kazancınız : 4,80
Taksitli fiyat : 9 x 0,95
9789944338462
499948
Allah Allah Bizim Kontesi Kim Sevdi?
Allah Allah Bizim Kontesi Kim Sevdi?
Erko Yayıncılık
8.16

Kitabı baskıya hazırlarken, gerek benim öngörülerimin zaman içinde haklı çıkıp çıkmadığını, gerekse olaylara bakışımdaki değişikliği izleyebilmeniz için yazılarda konu edilen olayların tarihlerini olduğu gibi bıraktım.

Ve bir de baktım ki, Türkiye'de olanları özellikle 2003 yılından beri yan yana koyunca, gerçek apaçık: Ben aslında 5 yıldır, sol elimde büyüteç, sağ elimde cımbız/kalem; Allah Allah, Kontesi Kim Sevdi?' vakasına kanıt toplamışım !

Topladığım kanıtlar, size de ipuçları verir ve bu ülkeyi bu hale getiren sorumlu suçsuz ya da suçlu sorumsuzlara dair sizi de aydınlatırsa.. Kontesi kurtaramadık ama failleri hâlâ kovalayabilir, hatta yakalayabiliriz, diye düşünüyorum.

Mine G.Kırıkkanat

Şunu bütün içtenliğimle söylüyorum. Bir gün gerçek Türk entelektüelleri ansiklopedisi yazılırsa, burada Mine G. Kırıkkanat'a mutlaka bir madde açmak gerekecektir. Çünkü Mine bu davada, Türkiye'nin aydın geçinen bir sürü madrabazına, gerçek anlamda bir 'entelektüellik dersi'vermektedir. Üstelik bu ders, gerçekten cesur bir çıkışa dayanmaktadır. Kendisi Paris'te, hem de Paris'in burnundan kıl aldırmayan aydın kesiminde yaşayan Mine'nin yaptığını yapmak yürek ister.

Ertuğrul Özkök

Kapat