Sepetim (0) Toplam: 0,00
%35
Arı Sanat Yayınevi | Aşk'la | H. Ömer Özden

Aşk'laGerçek Aşık Oldunısa, Gel Aşk Kitabından Oku

Etiket Fiyatı : 15,00
İndirimli Fiyat : 9,75
Kazancınız : 5,25
Taksitli fiyat : 9 x 1,14
9789758525928
477075
Aşk'la
Aşk'la Gerçek Aşık Oldunısa, Gel Aşk Kitabından Oku
Arı Sanat Yayınevi
9.75
Gerçek âşık oldunısa, gel Aşk kitabından oku
Aşkla

Aşk, üç harften ibaret olmasına rağmen, yaşayanlar için hayatın anlamı budur dedirten, hakkında herkesin bir şeyler bildiğini sandığından dolayı üzerinde en çok düşünülen, konuşulan, yazılan, fakat yaşanıp düşünüldükçe, konuşulup yazıldıkça gizeminin daha da arttığı, çok bilinmeyenli bir denklem gibidir. Herkes aşktan bir şeyler anlar. Kimileri sadece doyasıya yaşar aşkı veya yaşamaya çalışır; kimi aşkı ozanca dile getirir, kimi şairce; kimi çizgilerle anlatmaya çalışır; kimi ezgilerle anlatmaya çalışır; kimileri de yaşananlar ve yazılıp çizilenler hakkında konuşur.
Aşk hakkında, günlük hayattan en yüce duyguların işlendiği sanata kadar, her alanda söylenecek söz vardır. Bu değerlendirmelerde bulunan alanlardan biri de felsefedir. Zaten felsefede her söz, aşk ile söylenir. Çünkü philosophy (felsefe) terimi, aşk ile yakından ilgilidir. Gerek Batı, gerek Türk düşünce ve sanat hayatında aşk üzerine söylenip yazılmış pek çok makale, şiir ve kitap vardır.
Aşk hikâyelerine, romanlarına ve şiirlerine bakıldığında aşkı yaşamanın oldukça sıkıntılar içerdiği görülmektedir. Ama aşk hakkında yazmak, yaşamaktan da zor bir iş olsa gerek.
Üzerinde farklı değerlendirmeler yapılan aşkın, gelip geçici mi, yoksa sürdürülebilir ve sürekli mi olduğu sorusuna da cevap aranmaya gayret edilmiş, estetikle olan yakın ilgisinden dolayı konu, estetik unsurlar da dikkate alınarak inceleme yoluna gidilmiştir

Not: Aşkla kitabı yayınlarımız arasındaki Aşk Felsefesi kitabının 2. baskısıdır.
kapak ve isim değişikliği yapılmıştır.
Kapat