Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Kelime Yayınları | Aslan'ın Doğum Günü | Hafize Çınar Güner

Aslan'ın Doğum Günü

Etiket Fiyatı : 20,00
İndirimli Fiyat : 13,40
Kazancınız : 6,60
9786054969388
735087
Aslan'ın Doğum Günü
Aslan'ın Doğum Günü
Kelime Yayınları
13.40

“Bugün Aslan'ın doğum günü. Acaba arkadaşları Aslan'ın doğum gününü hatırlayacak mı? Aslan bunu çok merak ediyor. Çünkü bu ormana taşınalı sadece birkaç ay oldu. Aslında geçen hafta tüm arkadaşlarına doğum gününün bugün olduğunu söylemişti. Ama yine de hatırlayacaklarından emin değildi…”

Sonunda arkadaşları teker teker ellerinde pasta ile Aslan'ın kapısını çalıyor, ama ona bir türlü pastayı beğendiremiyorlar.

Sahi, bir aslan ne ister?

Ormanda yaşayan çeşit çeşit hayvan, Aslan'ın yeni yaşını kutlamak için bir araya geliyor. Onca farklılık içindeki tadı ve güzelliği keşfetmeye hazır mısınız?

“Yaşadığımız topraklarda masallar, kadim geleneğimizin en sevilen çocuklarıdır. Binlerce yıldır anlatılan bu masallar arasındaki en güzelleri zincirleme masallardır. Bu masallarda hikâye tekrar eden belirli bir motif üzerinden ilerler ve bu da hikâyeye keyifli bir ritim katar. Aslan'ın doğum günü masalı da bu topraklarda anlatılan zincirleme masallar silsilesine girecek güzellikte ve çocukların kalbine taht kuracak nitelikte harika bir masal.”

Nazlı Çevik Azazi

Kapat