Sepetim (0) Toplam: 0,00
%20
İconinn | Çeyrek Efe - 1 Kayıp Ruh Dolunay Kapısı Ateş Girdabı | April

Çeyrek Efe - 1 Kayıp Ruh Dolunay Kapısı Ateş Girdabı

Etiket Fiyatı : 9,17
İndirimli Fiyat : 7,34
Kazancınız : 1,83
9786055007171
659559
Çeyrek Efe - 1 Kayıp Ruh Dolunay Kapısı Ateş Girdabı
Çeyrek Efe - 1 Kayıp Ruh Dolunay Kapısı Ateş Girdabı
İconinn
7.34

Scooter motosikletiyle İzmir'i kasıp kavuran bir çocuk Çeyrek Efe. Cart kırmızı tişörtü, yeşil bermudası ve Border Collie cinsi ihtiyar Karabaş'ı vazgeçilmezleri… Yeşil gözleriyle Çeyrek'in gönlünü çalan Simge, can dostu karpuz göbek Selim ve baş belaları Melda hiçbir macerada yalnız bırakmıyor onu. Fantastik, polisiye, bilim kurgu, mistik fark etmez; Çeyrek Efe ve arkadaşları insanlığı ilgilendiren bir tehlike söz konusuysa gözlerini daldan budaktan sakınmadan atılıyorlar ortasına.

İlk macera Kayıp Ruh'ta, Çeyrek Efe ve arkadaşları hem fantastik denizkızını hem de kendilerini kurtarmak için polisiye bir olayın içinde kalakalıyorlar. Denizkızının, ruhunun tutsak olduğu mermer heykelin içinden kurtulabilmesi ve yeniden bedenine kavuşabilmesi için hepsi birbirinden tehlikeli olan tarihî eser kaçakçılarının elinden bu heykelin alınması şart! Üstelik bu işi başaramazlarsa Çeyrek Efe'nin bedenine musallat olan lanet onu ağır ve acı bir ölüme doğru sürükleyecek...

İkinci macera Dolunay Kapısı'nda, Çeyrek Efe ve arkadaşları kampa giderler. Dolunayın vurduğu günlerde kamp bölgesindeki bir noktadan yüzyıllar öncesine bir kapı açılmaktadır. Geçiş yaptıkları paralel zamanda mavi pelerinli Reis'le yarı ölümlülerin büyücü kraliçesi arasındaki savaşa canları pahasına taraf olmak zorundalar.

Üçüncü macera Ateş Girdabı'nda, Çeyrek Efe ve arkadaşları Vampir Karaçehre'nin dünyayı ele geçirme planlarıyla karşı karşıya. Kuzey ve Güney Kutbu'nda yaşam kaynakları tükenen vampirler İzmir'de Peterson Köşkü'nü kendilerine mesken tutarlar. Çeyrek ve arkadaşlarının bu kanlı tehlikeyle baş edebilmeleri için, bir zamanlar köşkün sahibi olan Bay Peterson'un hayaletinin yardımına ihtiyaçları var.

Bütün bunların cevapları Geniş yaş kitlesine hitap eden, Çeyrek efe kitabında sizler ile buluşuyor.
İyi serüvenler dileriz….

Kapat