Sepetim (0) Toplam: 0,00
%25
Altın Kitaplar | Dijital Kale | Dan Brown

Dijital Kale

Etiket Fiyatı : 14,90
İndirimli Fiyat : 11,18
Kazancınız : 3,72
9789752111653
499274
Dijital Kale
Dijital Kale
Altın Kitaplar
11.18
Ulusal Güvenlik Teşkilatı dünyanın kaderini değiştirecek ve dijital ortamdaki tüm şifreli metinleri bilecek özel bir bilgisayar üretir. Ne var ki, günün birinde bu özel bilgisayar karşılaştığı esrarengiz bir şifreyi çözemez. Ve kriptoloji uzmanı, zeki ve güzel Susan Fletcher göreve çağrılır. Genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşir. Silahlarla ya da bombalarla değil, Amerika Birleşik Devletlerinin en güçlü haber alma örgütü olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı çözülemez bir şifreyle rehin alınmıştır.
Sırlar ve yalanlar fırtınasına yakalanan Fletcher inandığı teşkilatı kurtarma savaşı verir. Dörtbir yandan ihanete uğrayan güzel kadın yalnızca ülkesini değil, kendi canını ve sevdiği erkeği de kurtarmaya çalışır...
YAZAR HAKKINDA
Başkanlık Ödülü'nü kazanmış bir matematik profesörü ile ilahiyat müzisyeni bir annenin oğlu olan Dan Brown, bilim ve din gibi paradoksal felsefelerin egemen olduğu bir ortamda büyüdü. Son zamanlarda simgeciliği konu alan gerilim romanları yazan Brown'ın diğer kitapları arasında Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi ve İhanet Noktası bulunmaktadır. Yazar, eşiyle birlikte New England'da yaşamaktadır.
Kapat