Sepetim (0) Toplam: 0,00
%40
Siyah Beyaz Yayınları | Dört Kitap ile Yarattığımız Tanrı | Halil İbra

Dört Kitap ile Yarattığımız Tanrı

Etiket Fiyatı : 25,00
İndirimli Fiyat : 15,00
Kazancınız : 10,00
Taksitli fiyat : 9 x 1,92
Havale/EFT ile : 14,66
9786052397503
826453
Dört Kitap ile Yarattığımız Tanrı
Dört Kitap ile Yarattığımız Tanrı
Siyah Beyaz Yayınları
15.00

Kutsal kabul ettiğiniz değerleri merak ediyor musunuz? Merak ettikleriniz varsa, onları sorgulayacak yürek taşıyor musunuz? Yoksa aile büyükleriniz gibi birçok şeyden habersiz yaşamaya devam mı edeceksiniz? Yani “Bana ne bunlardan!” der gibi düşünüyorsanız, “düşünen varlık” sıfatınızı kaybetmişsiniz demektir.

Çünkü doğa nasıl kendisini yeniliyorsa, insan da onun parçası olduğu için yenilenmek durumundadır. Biyolojik yönden yenilenmemizi doğa zaten gerçekleştiriyor fakat düşünsel anlamda yenilenmek için insanın algı kanallarının açık olması zorunludur. Eğer algı kanallarımızı kapatıp yenilenmemizi engellemişsek, dinlerin layık gördüğü batakta debelenmemiz kaçınılmazdır.

Bilirsiniz bir şey biçmek için önce onu ekmek gerek; mutlu, başarılı ve kendimizle barışık olmak için ise onları hak etmek gerek. Bunu gelin birlikte yapalım; mutluluk, başarı ve içsel barışımıza ilişkin kavramları sorgulayalım.

“Dört Kitap ile Yarattığımız Tanrı” felsefi zeminde düşünmeye, dinler ve Tanrı hakkında soru sormaya davettir. Siz de buyurun!

Kapat