Sepetim (0) Toplam: 0,00
%35
Zafer Yayınları | Esma-i Hüsna Allah'ın Güzel İsimleri | Alaaddin Başa

Esma-i Hüsna Allah'ın Güzel İsimleriAllah'ın Güzel İsimleri Nelerdir? Bu İsimler Ne Anlama Gelir? Kainata Baktığımızda, Esma-i Hüsna'yı Nasıl Görür, Nasıl Anlarız?

Etiket Fiyatı : 24,00
İndirimli Fiyat : 15,60
Kazancınız : 8,40
Taksitli fiyat : 9 x 1,89
9789756836361
580479
Esma-i Hüsna Allah'ın Güzel İsimleri
Esma-i Hüsna Allah'ın Güzel İsimleri Allah'ın Güzel İsimleri Nelerdir? Bu İsimler Ne Anlama Gelir? Kainata Baktığımızda, Esma-i Hüsna'yı Nasıl Görür, Nasıl Anlarız?
Zafer Yayınları
15.60
Allah'ın güzel isimleri nelerdir? Bu isimler ne anlama gelir? Kainata bakıp bu isimleri nasıl anlarız?Esma-i Hüsna Yazıları öteden beri ihtiyaç duyulan bir çalışmaydı. Gerçi bu alanda yapılmış başkaca çalışmalar el'an mevcuttu, ama bu kitapların her biri bugünün ihtiyacını tam olarak karşılayabilir durumda değillerdi. Özellikle de, ‘Allah'ın güzel isimleri'nin kainat penceresinde nasıl tanınıp kainat kitabında nasıl okunduğu konusunda yol yordam sunma bakımından bir eksiklik mevcuttu.Daha önceki kitaplarının bu konuya dair bir altyapı oluşturduğunu göze alarak, yazarımız Alaaddin Başar'dan, ‘Esma-i Hüsna'ya dair bir eser rica ettik. Bu ricada bulunurken, konuya dair mevcut kitapları ‘aşan ve tamamlayan' bir eserin ortaya çıkacağı beklentisi içindeydik. Yazarımızın baştan sona Esma-i Hüsna tefekkürü ile yoğrulmuş bir şaheser olarak Risale-i Nur'a vukufiyeti, bu beklentimizi bir kat daha güçlendiriyordu. Risale-i Nur'un bakış açısı doğrultusunda hazırlanan bu kitabın önemli bir boşluğu dolduracağını, bir başucu eseri olacağını umuyoruz.
Kapat